Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire féltek az influenzátó...

Mennyire féltek az influenzától? Boltba, utazni stb jártok-e a babával?

Figyelt kérdés
6 hós a fiacskám, és nagyon el kellene mennem vásárolni (interspar), de nem tudom, hogy merjek-e menni a picivel.
2009. febr. 23. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam is 6 hónapos, és hétvégén szoktunk elmenni vásárolni és nézelődni. Bízom benne, hogy nem kapja el. Sok gyümit eszünk. Hétköznap általában csak séta van és itthon vagyunk.
2009. febr. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajna nekem nincs kire hagyni, így viszem magammal. Összeírom mi kell, irány a bolt, gyorsan bepakolunk a kosárba, ilyenkor nincs nézelődés, tíz perc és kész vagyunk. Márha nincsenek hosszu sorok. Mi 9 hónaposak múltunk. Eddig még nem kapott el semmit, bár ma egész nap aludna, remélem nem lesz beteg.
2009. febr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor neki indulunk. Jó egészséget Mindenkinek!
2009. febr. 23. 12:25
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én akkor szoktam menni nagyobb bevásárlásra, ha anyukám, vagy anyósom vigyáz a babómra (9 hós). Persze én könnyű helyzetbe vagyok, mert anyukám otthon dolgozik, így ha előtte való nap szólok neki, hogy vinném a picit, akkor el tudja vállalni.

Volt már mikor magunkkal vittük ebben az influenza járványban is, imád autóba utazni, a boltokban nézelődni, de majd ha jön a jó idő mindig vihetjük. Már nagyon várom, hogy tavasz legyen.

2009. febr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2,5 hónapos a babám, mindig jön velem vásárolni, hetente többször is. Eléggé félek az influenzától, de nem tudom megoldani máshogy. Kb 5 perc alatt képes vagyok nagybevásárlást tartani :) És bízom benne, hogy 5 perc alatt nem kapjuk el, mást nem tehetek. Délelőtt megyek mindig, akkor nincsenek olyan sokan.
2009. febr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem már nincs tömeg a boltokban pang az ürességtöl így kicsi az esély hogy elkapnátok
2009. febr. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az eszembe sem jutott, hogy vásárlás közben elkaphatjuk a betegséget, bár mi mindig délelőtt megyünk vásárolni. Nekem sincs segítségem, tehát muszáj. Szerencsére szopizik még napi 3x a lányom, így talán jobban védve van. Viszont tömegközlekedni ha tudnék sem közlekednék a betegségek miatt. Ott azért jobban ki van téve ennek az ember a zsúfolt járműveken. A boltban nincs ilyen tömeg (legalábbis ahová mi járunk). Szerintem menjetek nyugodtan! Neki is szoknia kell a mikroklímát!
2009. febr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi is hétvégén járunk nagyobb bevásárlásra,akkor hagytuk csak a mamára,amikor is elérte győrt az influenza.De én viszem kenguruba postára,kis boltba,sétálni,ja és mostanában a sparba is kenguruval megyünk,így apa jobban tudja "védeni"
2009. febr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!