Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hós babám óránként felsír...

9 hós babám óránként felsír éjszaka! Mi lehet vele?

Figyelt kérdés
Kipottyan a cumi vagy lecsúszott a takaró, vagy nem tud elfordulni a rácsok miatt, ezekre mind felébred, de ha a cumit visszaadom továbbalszik! Miért van ez? Vagy csak rossza alvó? Nem viccelek kb 15x kelek hozzá este 8-tól reggel 7-ig! Kérlek írjatok nem csak 9 hósak!!!!
2009. febr. 23. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mióta csinálja ezt?

Szerintem rossz alvó és megszokás is lehet.

Gondolom mindig felkeltél hozzá. Az én lányom 20 hós és ezt csinálja még mindig. Bár ő nem cumizik már, de inni kér, főleg most egy hete, szerintem jön a foga is.iszik egy csomót, aztán meg ugye pisil egy csomót, úgyhogy éjfél körül, mielőtt lefekszek (éjszakai bagoly vagyok)tisztába kell tennem.

Én amúgy éjjel hálózsákba rakom, legalább takargatni ne kelljek fel. Sajna egy szobában alszunk, mellettem van a kiságy és mindenre felébredek immár 1,5 éve. Zombi vagyok.

Néha lecseszem éjjel, hogy már alvás van, és ha nincs oka az ébredésre (tehát nem fáj semmi) akkor az is használ. Azért ő már felfogja amit mondok neki, persze ha a kedve is olyan.

Nálatok nem jön a foga? (Nálunk olyankor sűrűsödnek az ébredések, meg több vizet iszik.)

Hát nem hiszem, hogy segítettem sokat, de talán megnyugtat nem vagy egyedül:-)

2009. febr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a foga miatt szerintem.Előtte ő csak 1-2 szer kelt fel,de mióta jönnek a fogai 4-5 ször.Nálatok az nem lehet?
2009. febr. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül.

A lányom születe´sétöl ébred minden éjjel min.4x.Hát én sem igazán fittenérzem magam.

Rebeka 13 hónapos.

Majd kinövik.

2009. febr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát az alsó 2 foga kint van 6 hós korától, azóta semmi! Be van dagadva az ínye d hát már legalább 2 hónapja ezt csinálja! Nem adok éjszaka inni neki, csak a cumit kapja meg, csak már elég fárasztó, hogy mire éppen elaludnék a kisasszony kiugraszt az ágyból! Néha a szemem se nyitom ki, úgy keresem meg a cumit és dugom a fülébe szemébe, ahová sikerül, de utána visszaalszik!
2009. febr. 23. 13:56
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi mendenkinek, aki vette a fáradtságot, hogy írjon! M
2009. febr. 23. 14:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is a felső két fog kibújásánál kezdődtek az ébredések igaz éles felsírással és csak a cici nyugtatta meg.Lehet,hogy nektek is a fogak okozzák.Kitartást!
2009. febr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanezt csinálta két hónapig, amíg ki nem bújt a felső foga. Borzasztó volt. Mióta kinn van teljesen, azóta megint jól alszik. Van hogy fel sem kel éjjel. Kíváncsi vagok meddig tart.

9 hós kislány anyuja

2009. febr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!