Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos kislányom 2-3...

7 hónapos kislányom 2-3 óránként kel éjszaka már 1,5 hónapja. Mi lehet a baja? Fogacsája?

Figyelt kérdés

Teljesen tanácstalan vagyok! Előtte 4 hónapos korától 8-10 órát aludt egyhuzamban. 4 hónapos kora előtt meg 1x kelt fel szopizni, de akkor sem sírva, csak mocorgott, fészkelődött, most meg mindig sírva ébred éjjel, gyakran vigasztalhatatlanul sír.

Nappal semmi baja, csak éjszaka sír nagyon. Olyankor szopizik és visszaalszik rögtön. Lehet, hogy éhes? De nappal meg 4-5 órát is elvan két evés között.

Vagy a foga? (2 már kibújt) Használunk Dentinoxot, de akkor is ugyanúgy felkel. Nurofennel is próbálkoztam, de akkor is felsírt ugyanúgy.


2011. júl. 29. 08:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet a mozgasfejlodes miatt? Nem tanult meg valami ujat mostanaban?Nalunk is ez megy kb masfel honapja,de tuti nem ehes es szerintem a foga sem,nekunk is kint van 2. teljesen tanacstalan vagyok.
2011. júl. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom, lehet...

Forog, gurul, de azt már 6 hónapos korától, bár az éjszakázás is azóta van. Ettől is lehet?

És hajnaltól meg alszik nyugodtan, most is békésen alszik már 4 órája. (bezzeg éjszaka...)

2011. júl. 29. 08:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen lehet attol,foleg ha irod,hogy azota nem alszik nyugodtan ejszaka.. :)
2011. júl. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az tök jó, és mit lehet ilyenkor tenni? Nálatok is ez van? Hogy bírod?
2011. júl. 29. 09:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Hat en meg nem jottem ra mit lehet ilyenkor tenni. :( Szerintem semmit,csak varni,hogy majd egyszer elmulik.

Most tettem fel egy kerdest,ebbol meglatod,hogy birom:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


kb mint a mosott szar,de patt helyzet.. :) a szemeim kocsanyon lognak. :) Annyival konnyitettunk a dolgon,hogy este a kisagyba tesszuk le aludni,de ejfel fele,amikor indul a banzaj,akkor atvesszuk magunk koze,igy legalabb nem kell atsetalni 80x a masik szobaba,hanem magam melle nyulok,bedugom a cumit es kesz.

2011. júl. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Elolvastam, nem sok remény van a javulásra. :(

Nekem sincs a közelben senki (család, barátok), igaz mi országon belül vagyunk, de 270 km-re a családunktól. Így még nehezebb.

Kislányom is éjfél körül kezdi a balhét, ez valahogy kódolva lehet bennük, már több anyukával beszéltem, akinél ugyanez a helyzet. Csak okot, meg megoldást nem tud senki sajnos!

2011. júl. 29. 10:24
 7/8 anonim ***** válasza:
8.5 hónapos a lányom, nálunk kb egy hete ugyanez a helyzet. EPdig új mozgásfejlődési forma több mint egy hónapja volt és az szépen le is csengett. Most bújt ki a 4. fogacska, de azóta lett rosszabb a helyzet. Szerintem egyébként ez az idő is rossz hatással lehet aksi szervezetükre.
2011. júl. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Legfőképpen 3 dolog okozhat éjszakai ébredést.

1.fogzás

2.szeparációs szorongás

3.mozgásfejlődés

2011. júl. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!