Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy a lányom...

Miért van az, hogy a lányom 7hetes és megeszik az elmúlt 2napba 60-70ml tápszert kb és ennyi! Éhes 1óra múlva! Nem értem miért eszik ilyen keveset? Jah de, abból is jön ki belőle. Bebát adom neki mert hasfájós. Előtte megette a 100-110 ml-t.

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 07:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom is 7 hetes, igaz, anyatejes. Eddig megevett 140-150 grammot, 4 órán át jól volt lakva, az elmúlt egy hétben 2-3 óránként eszik 100-at. Szóval kb ugyanez a helyzet. Közben is tekereg, boxolgat, fáj a hasa, és azért nem tud többet enni. Szerintem nálatok is ez lehet a helyzet. A hülye front miatt van szerintem, mert amikor februárban is visszajött az a nagy hideg, ugyanígy nehezen tudott enni. Vagy növekedési ugrás (bár nem tudom, hogy az van-e tápszeres babánál).


Gripe Watert próbáltál már?


És azt, hogy teával vagy vízzel próbálod "átverni" a gyomrát és kicsit széthúzni az evéseket? Az egy óra nagyon rövid idő, nem tudja annyi idő alatt megemészteni, ez is lehet a baj. Enne, de a gyomrát megterheli...

2011. márc. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jaa, és mi is bukunk a 100-ból is, van, hogy álmában még egy óra múlva is jön ki belőle.
2011. márc. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Igen adtam neki teát is vizet is!De ugyanúgy sír!Nem tudok neki többet adni mert fáj közben a hasa és akkor akar kakálni!Erőlködés közben nem tud enni!Nem próbáltam még de,lehet,hogy kipróbáűlom mert sokan ajánlották!Én az infacol cseppeket adom neki és attól tud pukizni!Remélem,hogy most már jobb lesz bár a súlya elég szépen gyarapszik!A bukással nem tudok mit csinálni!
2011. márc. 21. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!