Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 évesen babatejet, vagy...

1 évesen babatejet, vagy tehéntejet adsz / adtál?

Figyelt kérdés
Akinek a babája sosem ivott cumisüvegből, az miből adja a tejet? Csőröspohár, cumisüveg...?
2011. márc. 21. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:

1 évesen semelyiket, 2 évesen is babatejet, ha reggel "kakaót" kér

Amúgy még szopik.

2011. márc. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1évesen tejet kapott már.

Bögréjéből:)

2011. márc. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igaz nekem a kisfiam tápszeres volt, 1éve kor után babatejet adtam neki, már elmúlt 1,5 éves amikor áttértünk a tehéntejre. De csak este kéri, reggel nem iszik tejet.
2011. márc. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10 hóig szopizott, utána 21 hós koráig tápszert cumisüvegből. Valahogy fel se merült, hogy ne cumisüvegből adjam neki, nem akartam elvenni tőle a "szopizást".
2011. márc. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

14 hós a lányom és babatejet kap cumisüvegből. nyáron szeretnék áttérni a tejre, bár ha meggondolom most is kap tejet kifli formájában:-)

ha sosem ivott cumisüvegből, kár lenne hozzászoktatni. inkább akkor csőrös, vagy pohár.

2011. márc. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tehéntejet, akkor vezettem be.
2011. márc. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10 hónapos kisfiamnak lassan vezetem be a tehéntejet, pohárból, napi max 50 ml, mivel még egy csomót szopik.
2011. márc. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
persze szigorúan forralva.
2011. márc. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!