Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom 2hónapos és...

A kislányom 2hónapos és 3hetes koráig szopizott! Most már tápszert adok neki bebát! Hasfájós. Mivel lehet különb, hogy nem anyatejet eszik hanem tápszert? Ez miben gátolhatja a babákat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Semmiben. Az enyém most 16 hónapos stramm kislegény pedig ugyan úgy kezdtük mint ti. 2x volt beteg eddig, azt is az orvosi rendelőben kapta el...:(

Ha hasfájós esetleg adhatsz neki Infacolt vagy Espumisant, vagy kipróbálhatsz másféle tápszert. Az enyémnek a sima HAs Bebától szorulása volt, bukás miatt áttértünk a Beba AR-re és megoldódott a szorulása is.

Nyugi, nem tudom hogy téged mennyire visel meg az hogy nem tudsz szoptatni, én hónapokig kivoltam és szar anyának éreztem magam pedig az ég világon mindent megpróbáltam, csak a stresszt nem tudtam kiiktatni az életemből. De rájöttem, hogy a tápszer jobb a fiamnak mint egy depressziós, mániákusan szoptatni vágyó-de nem tudó- anya. Mára látom, hogy semmi baja nem lett az anyatej hiányától sem fizikailag sem lelkileg.

2011. márc. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mintha csak en irtam volna az elso valaszt! Ugyan igy jartunk, 2-3 hetig volt valamennyi tejem, akarmit probaltam egyzeruen nem sikerult. Iszonyu stresszes voltam emiatt es szornyu anyanak ereztem magam.

Babam most 2 honapos, gyonyoruen fejlodik, nincs felfujodva a tapszertol, boldog, mosolygos, kiegyensulyozott baba. Imadom... Talan annyit tegyel meg hogy tobbet vagy vele testkozelben, mivel a szopas hianya miatt nincs meg az a testi kozelseg. En delutanonkent a mi agyunkon szoktam vele aludni, mindig ugy odabujik annyira imadnivalo.:)

2011. márc. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!