Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig tart ez a "minden...

Mennyi ideig tart ez a "mindent felveszek a foldrol es megeszem" idoszak?

Figyelt kérdés
Kisfiam 13 honapos mult, imad jatszoterezni, setalni. Jon mellettem, ezzel sincs gond de egyfolytaban az utat/foldet leszi, hogy mit lehet felkapni es megenni. Lehet ez virag, falevel, ko, sardarab... Nem az a gond, hogy erdeklodik es felveszi hanem, hogy bekapja egybol. :)
2011. márc. 21. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk most kezd leszokni róla. 18 hós lesz egy hét múlva. Kitartás! :))
2011. márc. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21 hónapos, még most is csinálja, de már nem annyira mint régen. Van amikor már csak huncutságból előttem bekap valamit és várja a reakciómat, és utána kinevet.
2011. márc. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Huuu, hat akkor meg par honapig ez lesz. :)

Masodik valaszado, nagyon aranyos lehet!! :)


Koszonom szepen a valaszokat!

2011. márc. 21. 16:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia kislányom 13 honapos mult de leszokott rola nem tudom hogy ne kérdezd de ha talál valamit morzsa vagy ilyesmi akkor azt nyujtja nekem és én megköszönöm és kidobom lehet nagyon tetszik neki hogy mondom hogy köszönöm és megtapsolja magát milyen ügyes volt....
2011. márc. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!