Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez a hányás? 14....

Normális ez a hányás? 14. hetes kismama vagyok, kb. a 3. hét óta gyakorlatilag majdnem mindent viszontlátok, amit megeszem.

Figyelt kérdés
Az utsó falat le, -az első fel. Ez még annyira nem is lenne baj, a doki szerint 16-20. hét körül majd elmúlik, eddig 5 kilót fogytam. Most már viszont akkor is öklendezem, ha nem is ettem semmit, de intéznem kell valamit, mennem kell vhová, tehát nem vagyok itthon.ez már idegi alapon van???lassan ki sem merek mozdulni,pedig ha itthon vagyok,és eszem,vn olyan,hogy utána nem hányok.van valakinek hasonló problémája?el fog múlni?
2009. szept. 15. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia én is így voltam vele, nekem a 20. hétre múlt el teljesen, addig 8 kilót fogytam. Sajnos át kell vászelni.

Annyi előnyöm van, hogy most szülés után 5 kilóval vagyok könnyebb, mint amennyivel kezdtem! :)

Ez a vigaszdíj. Kitartás! Jó egészséget!

2009. szept. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem irigyellek érte.Reméljük hamarosan elmúllik,.Ezek a hormonok.Szerencse én a lányommal sem voltam rosszul,meg most sem.

Annyiböl jó neked,hogy nem hízol.A lányommal 30 kg,híztam,de lement,most a 15.héten vagyok,és 4kg ot ma´r híztam... :(

Pokoli jó az étvágyam.

2009. szept. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 14. héten elmúlt, talán pár nap múlva neked is elmúlik.
2009. szept. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En 17 hetes vagyok es sajnos az oklendezes nem mult meg el. :( Szerencsere mar nem hanyok de amikor be kell ulnom az autoba (kocsival jarok dolgozni) mar okelendezem. Az elejen nem birtam a kocsi szagat (a napon felmelegedett muanyag szaga) es ez megmaradt bennem ahogy te is irod lehet idegi alapon. En ugy oldottam meg, hogy vettem mar a 10-dik het korul egy mentolos nozit a gyogyszertarbol es folyamatosan ezt szagolgattam. AMikor jon az oklendezes hirtelen elokapom a nozit es beleszippantok a friss mentolos illatba. Akkor is hasznal ha semmilyen szagot nem erzek. De amint irtam en 17 hetes vagyok es sajna nallam meg nem mult el csak enyhult picit. Kitartas!!
2009. szept. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!mindent kipróbálok,hátha.......
2009. szept. 15. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!