Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel tehetném laktatóbbá 6...

Mivel tehetném laktatóbbá 6 hónapos kisfiamnak a gyümölcspürét?

Figyelt kérdés
Itt azt olvasom babapiskótát, darált háztartási kekszet nem szabad neki adni a glutén miatt. Próbáltam rizzsel, de azt nem szereti.Lenne valami ötletetek?A babakekszet kicsit drágának találom...
2009. febr. 23. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
krumpli, vagy ha anyatejes,teci, vagy tápszer, vagy tejpép (a porral kikeverni)
2009. febr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 fiam van és én adtam nekik a baba piskótát és a háztartási kekszet is semmi bajuk nem lett tőlle.Már mindenben találnak valami adalékot amiért nem lehet adni,akkor miért gyártják?De ajánlani tudom a Sinlacot,az sűrit is és laktat is és még egy előnye hogy bármihez keverheted és akár önmagában is fogyaszthatja a csöppség.Nemtudom hogy recept nélkül kapható-e már de gyerekorvos felírja.
2009. febr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én sem értem ezt a mai világot.... Legszívesebben adnék neki darált kekszet,hiszen mi is ettünk pici korunkban. Anyukám nem érti, most miért nem adható.Mi változott azóta?? Második válaszoló. Mennyi idősen adtad nekik?
2009. febr. 23. 17:13
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én adok a babámnak darált kekszet az almába semmi baja nincs nagyon szereti! 5 hónapos a drága 1 hónapja eszi
2009. febr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok,én már 4 hónapos kortól kezdtem bevezetni folyamatosan növelve az adagokat.
2009. febr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 7 hónapos korában vezettem be gyümivel keverve.

Vagyunk így néhányan a babpiskótával:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Amúgy, ha nagyon gluténmentesek akarunk lenni, lehet kukorica és burgonyapehellyel is sűríteni:) Ezeket bioboltokban, Dm-ben is láttam, vagy bevásárlóközpontok bio részlegén lehet venni.

2009. febr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és mehet a háztartási keksz vagy olyan piskóta, aminek nincs a tetején cukor...
2009. febr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Rizs,rizsliszt.
2009. febr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Ja bocsi,rizs nem....
2009. febr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Holnap kipróbálom. Alma+darált keksz.Bíztam benne, hogy más is adja a babájának. Jó babázást mindenkinek.:)
2009. febr. 23. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!