Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leesésnél, meddig kell figyeln...

Leesésnél, meddig kell figyelni a tüneteket? Esetleges agyrázkódásnál mikor hányhat a baba az esést követően? Akár órák múlva is?

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akár egy két nap múlva is.Mekkora a baba?És milyen magasról esett le?
2009. febr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A lányom az ágyról esett le 3 napig voltunk kórházban. Ha magasról esett le vidd be kivizsgálásra!
2009. febr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha esés után azonnal felsírt, nem hányt akkor nincs nagy baj, de 3 napig figyelni kell, nem e zavart a viselkdése! Attól függ milyen magasról esett le és hogyan?fejjel? Nekünk az ágyról volt kopp de vállra esett, rögtön bevittük, egy napot bent töltöttünk, ennyi volt! Remélem segítettem!
2009. febr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én lányom 1 évesen 7-8 lépcsőfokot esett le, háttal legurult, de visított, mint egy kismalac.Szóval rögtön sírt, nem is ájult el. Nagyon megijedtem, ez nyáron volt délután 3 kor és estig figyeltük, nem megy-e furán stb...

Aznap jól beevett szőlőből és éjjel nagyon-nagyon sírt, fájt a hasa. Rohantunk az ügyeletre, mert azt hittük belső sérülése van. Ott meg majdnem hülyének is néztek, hogy csak tele van bélgázzal a szőlőtől és azért sír.

Persze ott már vigyorgott és gagyorászott a dokinak. Természetesen elmondtam az előzményeket, de azt mondták, hogy akkor nem a hasa fájna...

Ja, és esés után az orra vérzett egy picit, de csak a (taknyát, bocs ) színezte be rózsaszínre, mert egy hajszálér pattant meg. Szerencsésen esett és tényleg magasról. Azóta jobban figyelek.

Aztán egyszer meg a kanapén állt és nem tudom miért de mint aki fejest ugrik a vízbe, csak a kezét nem teszi ki, leugrott a parkettára! Azzal a lendülettel át is pördült, azt hittem a nyakát töri, de nem lett baj.Semmi sem szerencsére.

Nálatok mi történt?

2009. febr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!