Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gabi Édes Álom Fürdetőt mikor...

Gabi Édes Álom Fürdetőt mikor kezdtétek használni? A flakonon 3 hónapos kortól ajánlja!

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi 3 hónapos kortól használjuk.
2011. aug. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És addig mit használtatok? Csak a gyógyszertárit? Mi Babé termékeket használunk, de azoknak nincs ilyen jó baba illatuk, ezért szeretném kipróbálni a Gabit. 7 hetesek vagyunk.
2011. aug. 12. 20:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi 10 hónaposan kezdtük el. Korábban a gyógyszertárit használtuk mert elég érzékeny volt a bőre, de a Gabival sem volt gond.
2011. aug. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. 1 hónapos koráig használtuk a gyógyszertárit, de azt nem szerettük. Utána sima Gabi fürdetőt használtunk, az amúgy újszülött kortól használható. Sokkal jobb az illata, mint az édes álomnak, szóval legközelebb én megint simát veszek inkább.
2011. aug. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ettől pöttyes lett a kisfiam, így visszatértünk a gyógyszertárira. Aztán a Rossmannos fürdetőt használjuk azóta, nekem tetszik az illata, illetve most egy Müllerbe betévedtem és Hipp fürdetőt vettem, az is jó illatú. Engem még 3 hósan zavart, hogy más illata van. Ezért sem szerettem, nem volt kisbaba illata mellette.
2011. aug. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3 hós korától hasznájuk, de használtuk volna hamarabb is, csak pont akkor fogyott el a gyógyszertári:)

Szerintem kipróbálhatod, tényleg nagyon jó az illata.

1-2 nap után úgyis meglátod, ha nem jó a bőrének, akkor meg veszel gyógyszertárit és később próbálkozol a Gabival.

7 hós a lányom, csak ezt használjuk és samponból is csak Gabit:)

2011. aug. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!