Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire szabad erőltetni a...

Mennyire szabad erőltetni a fordulást a babáknál? A 6 hónapos kisfiam csak hátról fordul hasra, hasról hátra nem. Milyen gyarorlattal tudnám rávenni hogy hasról is forduljon. Félek hogy lemaradunk, és elküldenek minket gerinctornára.

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 06:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is kéthét múlva fordultunk csak vissa, ez teljesen normális. Gyakorolni lehet úgy, hogy egy plédre rakod és a plédet fogva segítesz neki a megfordulásban.
2009. febr. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, majd gyakorolunk. Jó babázást
2009. febr. 24. 06:56
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem nyugika.mi is igy vagyunk csak harsa de már volt párszor h visszafordult.de szerintem nem tudatosan,vagyis hát kitudja.mert azert ha a babak rajönnek akkor forgolodnak és élvezkednek.Véletlenül se fordult meeg meg?
2009. febr. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mi lassan 6hosak lesszunk,az enyem is csak hatrol hasra fordul.6honaposnal ez mar keso?en is feltem,meg mar faraszto is mert allandoan hasra fordul es aztan ordit.(mert utal hason lenni)de akkor is hasra fordul;))
2009. febr. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
csak hasra fordul, és azt is inkább csak az egyik irányba. A védőnő azt mondta ha nem fog fordulni elküldeti gerinctornára. Mondjuk a fiam elég nagy baba már 9 kiló. nem kövér de husis, lehet hogy neki igy nehezebb megmozditania magát mint egy könnyebb gyereknek. Nálunk is orditás van ha hasra fordulunk.
2009. febr. 24. 07:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom 5 és fél hónaposan fordult hátról hasra és igazából 8 hónaposan hasról hátra. Nem kapkodta el... Én kérdeztem a gyerekorvost és a védőnőt is, de ők azt mondták, hogy nincs a mozgásával semmi baj, nagy baba és kész. Most 8 és fél hónapos, de még ne kúszik, nem mászik. Valahogy az az érzésem, hogy fizikálisan képes lenne rá, de nem érdekli.
2009. febr. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én fiam 8 hónapos és nem forog.talán 3-4×fordult hasrol hátra.sztem vannak babák akik kihagyják.Ő mászik és feláll.ez talán érdekesebb mint a forgás.ne aggódj.
2009. febr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2009. febr. 24. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!