Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kimentek ezekben a napos...

Ha kimentek ezekben a napos idökben, bekenitek babátok arcát naptejjel, milyet használtok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

2 hónapos a kisebbik lányom, de eszembe sem jutott naptejjel kenni. Majd júniusban (esetleg májusban, ha nagyon fog tűzni).

Örülök, hogy végre egy kis természetes napfényhez és D-vitaminhoz jutunk. Ez a nap még nem éget és nem órákon át, folyamatosan süti az arcát a nap.

2011. márc. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, én csak akkor kenem faktoros krémmel,ha tűz a nap és 30 fok van.
2011. márc. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A tavaszi napsütés a legegészségesebb, nem kenem be semmivel.
2011. márc. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem, pedig egész nap kint vagyunk. Majd kb májustól.

27 hós a nagy, 4 hós a kicsi (ő még ki se látszik a babakocsiból, felesleges lenne kenegetni).

Egyébként érdemes jó márkájú naptejet venni, nekünk pl La Roche Posay van. Ilyesmit nézzél szerintem (Vichy, Babé, Nivea, stb), legalább 30-40-50 faktorost, elég sokba kerülnek (kb 3-4ezer ft), de 2-3 évig elég és el is állnak ezek.

Nekünk pl még mindig az van, amit 2 éve nyáron vettem az akkor 6 hós lányomnak, pedig minden nap kentem őt rendesen.

2011. márc. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sem kenem 1,5 éves fiam arcát semmivel és tavaly ilyenkor sem használtam semmit.Majd amikor erősebb lesz a nap akkor kenem.

2011. márc. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kislanyom 6 hos es nem kenem, majd ha nagy meleg lesz.
2011. márc. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Még nem kenem semmivel,tavaly is csak nyáron kentem neki,amikor már erős napsütés volt.
2011. márc. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2,5 éves. Egyetlen egyszer kentem eddig be, mikor 30 fokban ki kellett mennünk az utcára. Kalap, árnyékoló volt nálunk + kapott egy kis krémet is az arcára, mert érzékeny fehér (ám hibátlan gyönyörű) bőrű gyerek. Ilyenkor eszembe sem jut még. Talán majd a kánikulában ismét.. bár akkor meg lehetőség szerint nem vagyunk a napon 11-4 között.
2011. márc. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon érzékeny a szélre, ezért sima babakrémmel kenegetjük séta előtt. Ha nem kenem be egy hétig is piros-kirepedezett szegénynek.
2011. márc. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én sem kenem a másfél éves fiam arcát. Majd kb. májustól.
2011. márc. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!