Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy zajlik a 6 hós babika...

Hogy zajlik a 6 hós babika fürdetése? Egyedül fekszik benne? Vagy még mindig fogjuk? Már megül de nem merem elengedni nehogy hátradobja magát.

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 07:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem 7 hós a fiam,és fogom ugy ül benne,élvezzi,mert nagyokat locsizik...már a nagy kádba van téve a kicsi,és úgy fürdik,mert minden csupa víz lenne,ahigy fröcsköl
2009. febr. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyém még nem ül, úgyhogy én fogom. Hason támasztja magát a kezével, meg mászna a fürdőkádban, így elég nehéz tartani, de ha nem tartanám, elbillenne oldalra és beütné a buksiját.
2009. febr. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vettünk ilyen műanyag ülőkét amit fürdőkádba kell betenni. de a nagykádban használjuk abban héderel félig ülő helyzetben míg lubickol. persze kimozog belőle időnként de jobb mint fogni hajolni. persze állok a kád mellett:-)
2009. febr. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az en babam egyedul fekszik benne hanyatt.Persze ott vagyok vele.
2009. febr. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 6 hós és már 3 hónapos kora óta hármasban fürdünk apával a nagy kábba a kis kádját már alig használjuk. És szépen ül kettőnk között és úgy pancsizi, játszik a játékaival. Imád fürödni.
2009. febr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!