Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislanyom 10 hos, betegek...

Kislanyom 10 hos, betegek voltunk, venni akartak tole vizeletet, kateren keresztul. Mit csinaljak? .. bovebben lent.

Figyelt kérdés
...nem tudtak kateterezni,mert csak egy picit volt nyitott a hugycsove,vagyis azt mondtak,h elvan neki zarodva. allitolag normalis,ennyi idosen. mondtak,h huzogassam neki finoman,majd kesobb kitagul,vagy kinyilik. nem tom. fiuknal a fityma szukulet van, es lanyoknal meg ez? ez olyan fura. tisztom neki mikor pelus csere van,de sose huztam neki szet a kis nyuszikajat. szerintetek mit csinaljak? valakinek volt ilyen problema a kislanyanal? segitsetek. nehogy baja legyen. pisil sokat.
2011. márc. 22. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Katéterezni vizelethez?

Kisfiamnak direkt babák részére való felragasztható zsákot tettek oda és abba folyt a pisi,lányoknál szintén használható.Én ezt túlzásnak tartanám egy vizeletvételhez.

2011. márc. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudott pisilni, azért katéterezték? Egyébként egy picit mindennap szét kell neki húzni a kis punciját, hogy ne tapadjanak össze a kisajkai vagy a hüvelye.
2011. márc. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia,

nálunk is úgy volt a vizeletvétel, mint ahogy az első válaszoló írta.

Gyógyszertárban lehet kapni (asszem 3-as vagy 5-ös csomagban) vizeletgyűjtő kis műanyag zsákot. Fel lehet ragasztani, fájdalom és maceramentes. Legalább is szerintem.

A többihez nem tok hozzászólni. Fiam van :)

2011. dec. 7. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!