Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pici pöttyök vannak a babám...

Pici pöttyök vannak a babám karjain. Mitől lehet ez? Nem kapott semmi újjat. Azt nem mondanám hogy piros inkább bőr színű és estére mindig jobban látszik mint napközben.

Figyelt kérdés
Két hete kezdtük el a Beba Ha2-t, idáig a start-ot ette. Nem tudom, hogy mire gondoljak. Most egy kicsit száraz a bőre, idáig nem volt az. Ha tudtok segítsetek légszi, hogy mitől lehet.
2009. febr. 24. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az enyém anyatejes és akkor jön ki ilyen ha valami olyat ettem amire allergiás, citrom, mogyi, csoki, de gondolom a Te babád akkor nem anyatejes. Esetleg melegkiütés?
2009. febr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most töltötte be a 7hónapot, sajnos nem anyatejes lassan 2hete nem hajlandó cicizni, igaz már nagyon kevés volt/van a cicibe mert ha mértem is akkor 20-30-at tudott már csak szopizni. Elfordul a cicitől. Erőltetni nem tudom.
2009. febr. 24. 09:26
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

vagy még öblítő, mosószer, fertőtlenítő, úgy tudom az se egyik napról a másikra jön ki , hanem ahogy telítődik a szervezetben az allergén akkor üti ki.

Hát lehet találgatni az én babámon is néha kijön aztán elmúlik és akkor gondolkodom mitől lehetett.

2009. febr. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én öblitőt váltottam akkor jöttek a kiütés szerű pöttyök.Visszaálltunk a régire és miután mindent átmostam elmúltak.
2009. febr. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!