Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fontos! átrakható-e a tízórai...

Fontos! átrakható-e a tízórai gyümölcs csak egy napra ebédre vagy uzsira?

Figyelt kérdés

5 hónapos lesz kisfiam pár napja eszünk almát délelőtt adom neki,de pénteken vezetni megyek 8-10 ig csak így volt időpont utolsó óra a vizsga előtt úgyhogy nem kéne kihagyni, ha szeretnék még idén autóba ülni...:D

lényeg a lényeg, hogy szerintetek átrakhatom-e a tízórai gyümit ( egy alma) uzsira vagy ebédre és ha igen melyikre a jobb???

előre is köszönöm tanácstalan vagyok ebben...


2011. márc. 23. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan! A babád, mint írod, csupán pár napja kapja.. hiányolni biztosan nem fogja :) Igazán akkor adod neki a gyümölcsöt, amikor neked jobb.. ha eddig nem volt tőle hasfájás, nem hinném, hogy éppmost lenne, így akár délután is adhatod. Ennyi rugalmasság bőven belefér ám a hozzátáplálásba is :)
2011. márc. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

persze!

annyi a fontos, hogy új éelt még délelőtt, legkésőbb délben kell bevezetni, hogy lásd a hatását.

a már ismert almát nyugodtan add később. én ebéd után adnám, de a védőnőm a gyümölcsöt vagy 10óraira vagy uzsonnára ajánlotta.

2011. márc. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm lányok!!!
2011. márc. 23. 12:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Sosem adtam tízórai gyümölcsöt, igazán tízórai sem. Először délben evett gyümit 8 hós koráig, onnantól délben főzeléket és délután gyümölcsöt.
2011. márc. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!