Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kslányom 6 hónaposan mászik,...

Kslányom 6 hónaposan mászik, egyik pillanatról a másikra képes a szoba egyik végéből a másikba eljutni, nem túl korai ez?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy "hivatalosan" korai-e vagy sem, de az én nagyobbik lányom is 5 hósan már ült, 6 hónaposan mászott és 7 hónaposan felállt és araszolva elindult bármi mellett. A kisebbik már kényelmesebb volt és mindent később kezdett. :)Ezen ne aggódj szerintem, ők mindent a saját ütemükben csinálnak, de erőltetni semmit nem szabad, viszont megkötni úgysem tudod. Lassan feláll, elindul és felfedezi a világot és olyan hamar megnőnek. Emlékszem nekem mindegyik lányom előbb nem előre, hanem hátrafelé indultak el négykézláb, mint a kis rákok, olyan édesek voltak! :) Boldog babázást!
2011. márc. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyes a babád, legyél rá büszke! :)
2011. márc. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, az én kisfiam dettó, sőt 5 és fél hós kora óta kapaszkodva feláll, és ha fogom a kezét, rakja a lábait egymás elé(magyarán már sétál).

A kiságy már teljesen le van rakva, mert különben kiesne, minden ébredését, úgy kezdi, hogy felkapaszkodik, feláll, és vigyorog.

A védőnő sem hitte el amit lát, de azt mondta minden baba maga tudja, mikor minek van itt az ideje.Szóval ha magától csinálja, és nincs tanítva, erőltetve akkor minden oké.

A mászása is rendes babamászás , nem kúszás meg ilyesmi, hanem 4kézláb szimmetrikus mászás.

Nyugi, más anyuka attól parázik, hogy kellene már ezt-azt csinálnia, de még semmi.

2011. márc. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
19:48-as vagyok, azt nem írtam hogy az én kisfiam is most féléves
2011. márc. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!