Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi kamillateát lehet adni...

Mennyi kamillateát lehet adni egy 5 hetes babának 1 nap?

Figyelt kérdés
És mi az,hogy csak 4 napig lehet? Ez igaz? Miért?
2011. márc. 23. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Én csak akkor adnék neki kamillateát, ha napok óta nem tud kakilni.

Nem feltétlen, de tönkreteheti a bélbolyhokat a kamillatea rendszeres fogyasztása.

2011. márc. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad miért akarsz adni neki kamillateát. Ha van elég tejed, akkor azon kívül semmi másra sincs szüksége. Ha tápizol, abban nem tudok segíteni...

Az előző válaszoló jól írta, tényleg tönkreteszi a belet. Ne adj neki hacsak nincs nagyon nyomós indokod.

2011. márc. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem négy napig lehet adni, hanem csak maximum 3-4 naponta!!! Ugyanis ha hosszú távon, folyamatosan adod, akkor szárítja a beleket, ezáltal iszonyat székrekedést tud csinálni (sajnos tapasztalatból írom ezt).
2011. márc. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja, jó! OKé! Én épp azért adtam,mert nem tudott kakilni. De akkor nem adok neki. Köszönöm!
2011. márc. 23. 22:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként ha már kakigondok vannak, akkor cukrosan lehet adni a kamillateát, de tényleg csak egy napig, utána szünet. Ha nem segít, akkor vegyetek Laevolac szirupot, patikában recept nélkül lehet kapni. Az nagyon jó.
2011. márc. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!