Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi kamillateát ihat 3...

Mennyi kamillateát ihat 3 hónapos kislányom egy nap?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 10:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kamillateával vigyázni kell,mert könnyen kiszárítja a babákat . Kimondottan babáknak készült teákat itass vele inkább ne sima kamillát.
2011. márc. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az orvos ilyen korban 1 dl-t mondott, hogy annyit csináljak, de nem mindig fogyott el.
2011. márc. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mi hashajtásra használtuk (6 napig nem kakilt, és szenvedett is), de csak nagyon keveset itattam vele (kb. 30-40 ml-t), és a kamillát nem áztattam sokáig.
2011. márc. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

A babamosoly, a mecsek teától fáj a hasa. A sima vizet nem issza meg. Ezért gondoltam a kamillateára. A védőnp azt mondta, hogy itathatom nyugodtan, két étkezés közt adhatok neki nyugodtan.

A hipp bébiteákat meg csak 4 hónapos kortól lehet adni. Akkor most mit adjak neki szerintetek?

2011. márc. 6. 12:56
 5/15 anonim ***** válasza:

Vigyázz a kamillateával, mert tönkreteszi a pocakját ha minden nap azt adsz neki! Szegény párom és sógornőm is azt kapták éjjel-nappal, mert, hogy nagyon jó gyógynövény, meg semmi bajuk nem lesz mégis egy idő után csak ordítottak anyósom meg csak itatta velük, mert szegényeknek biztos jót tesz. Aztán egy idő után mikor már orvostól-orvosig jártak vele, akkor kapott az egyik doki a fejéhez, hogy Anyuka nem szabad!!! Utána fél év kellett mire rendbe jött a pocakjuk!


Kérdésem az lenne, hogy anyatejes vagy tápszeres? Ha anyatejes akkor ne aggódj nem kell neki semmi folyadék, mert az anyatej fedezi! Nekem most 10 hónapos , eddig nem fogadott el semmit, se vizet, se teát, se gyümölcslevet. A mi védőnénink mondta , hogy akkor nyugalom a baba úgy is jelzi ha folyadékpótlásra van szüksége!:D

2011. márc. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Adhatod neki, csak ne minden nap, mert tényleg szárítja a beleket. Tehát alkalmanként jó, de nem szabad folyamatosan, mert komoly székrekedést okoz. 3-4 naponta kapjon csak max.
2011. márc. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nehezen kakil?

Akkor próbáld meg a Laevolac szirupot!

A kamilla állítólag tönkreteszi a bélbolyhokat, ha huzamosabb ideig fogyasztja.

2011. márc. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szia lolloka!

Nem jó a másik tápszer sem? Attól is fáj a pocija?

Sokaknál bevált a Gripe Water is. Próbáltátok már?

2011. márc. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

[link]

Ez elvileg (doboz szerint) 1 hetes kortól már adható, granulátumos. A honlapon mondjuk 4 hónap szerepel, ezt nem nagyon értem, hogy miért..

2011. márc. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Tápszeres és anyatejes is. Még van egy kevés tejem, azt is odaadom neki. Szóval reggel és este kap anyatejet, a többi alkalommal tápszert. Most a Milupa komfort 1-es tápszert eszi, kíváncsi leszek. Reggel tudott kaksizni, szóval jó volt a kamilla tea, de akkor nem adok neki állandóan, pedig ez bejött neki. Kipróbálom akkor ezt a Humana teát, bár ahogy látom, ebben is kamilla van. Akkor ezt se adhatom neki állandóan. Muszáj a tápszer miatt a folyadékpótlás, mert anélkül nehezebben megy a kakilás. Nagyon jót tett a folyadék.
2011. márc. 6. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!