Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor mehetünk először nyaraln...

Mikor mehetünk először nyaralni a babánkkal, hova és mennyi időre?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Kislanyom 2009 juliusa vegen szuletett,tavaly epp az egy eves szulinapjan voltunk eloszor egy hetet termalfurdon(Romania),nagyon jol viselte.Korabban semmikeppen nem vittem volna sehova,marmint szuletese eveben,mert az neki is es nekem is faraszto lett volna.Az iden irany a tenger(valamelyik-vagy gorog vagy roman,attol fugg hogy leszunk anyagilag.)
2011. márc. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én tavaly májusban szültem,augusztusban már Balatonlellén nyaraltunk.Semmi gond nem volt a pici lányunkkal.Szerintem pár hónaposan már viheted:-)
2011. márc. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi augusztusba Horvátországba megyünk egy hétre. A babám akkor 9 hónapos lesz.
2011. márc. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez csupán rajtad áll.

Mind a 3 gyerekünk anyatejes volt, így mindig "kéznél" voltam. Igény szerint szopiztattam, gondoskodtunk az árnyékról, az alap higiéniáról. Mindezt azért bocsájtom előre, mert sokan tartanak az 1 éves kor alatti nomád nyaralástól a babával.

Mi a férjemmel imádunk túrázni, sátrazni. Az első gyerek 4 hónapos volt mikor először mentünk vele, akkor csak 2 napot, sátorban aludtunk. A 2. és 3. gyerek 5 hónapos volt és fél éves korukban már egy hetet sátraztunk velük. Nagyon tetszett nekik és mi is élveztük. A legkisebb most nyáron lesz másfél éves és a 3 gyerekkel együtt ismét megyünk 3x 1 hétre sátorba.(vadkemping, tehát sehol senki)

Viszont mindig 2 autóval megyünk, hogy ha valami baj van, akkor egyikünk se maradjon ott autó nélkül, de még ilyen nem fordult elő. :)

A Velencei-tóhoz járunk már lassan 10 éve, mindig ugyanoda. A gyerekek alig várják, imádják...és mi is.:)

De március 15-től kezdve november 1-el bezárólag heti 1-2 x elmegyünk "nyaralni". A gyerekek életkora sosem volt gond...hozzáteszem olyan immunrendszerük lett, hogy évente 1-2 nátha gyűri csak le őket. :)

A baba kora ne legyen akadály.

2011. márc. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi idén a Balatonra megyünk 2* a kisfiunkkal, akkor lesz 9 és 10 hónapos.
2011. márc. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2009 május végi baba, augusztusban Bp-ről a Balatonra mentünk 1 hétre. Nagyon szeretett a szabad levegőn alukálni:)
2011. márc. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!