Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket játszatok, tanultok 10...

Miket játszatok, tanultok 10 hónapos babátokkal?

Figyelt kérdés
Hiába ülök le vele játszani, tapsolni, integetni, nem érdekli.Inkább a nyakamba ugrik, nagyon keveset tudok vele "érdemben"foglalkozni.Mit csináljak, hogy ragadjon is meg valami az általam mutatottakból?Csak a saját kis feje után megy.
2011. márc. 24. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, szerintem ezzel minden baba így van. Nálunk is, ha mutatok neki valamit, mondjuk pápá, vagy tapsi-tapsi, akkor először úgy csinál, mintha hülyének nézne, hogy mit akarok tőle már megint:) De ha kitartóan csinálod, akkor egyszer csak csinálni fogja ő is. Nekem most lesz 10 hós, tapsizni kb. két hétig mutattam neki, meg az ölembe vettem és tapsiztam vele, aztán amikor abbahagytam, akkor egy hét múlva egyszer csak tapsolt. Szerintem az a fontos, hogy ha véletlenül olyan mozdulatot tesz, mintha utánozna, akkor rögtön dícsérd meg, akkor folytatni fogja. Egyébként most az itt a szemem itt a szám ez pedig az orrocskám versikét mutogatom neki, eddig semmilyen reakciót nem váltottam ki belőle:)
2011. márc. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nálunk épp ez a helyzet, ugy szeretnék vele foglalkozni, de semmi nem érdekli. leírnátok nekem azt a verset, hogy itt a szemem ......koszi
2011. márc. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A vers csak ennyi, amit írtam: itt a szemem itt a szám, itt pedig az orrocskám. Közben pedig mutogatom neki magamon, vagy rajta, vagy a macin, stb.
2011. márc. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!