Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babátokkal miket...

9 hónapos babátokkal miket játszatok? Meddig érdekli egy játék? Már nem tudok mit kitalálni.

Figyelt kérdés
.
2011. márc. 23. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
hát a labda az sokáig, ha apa, v én leülünk és játszunk vele. ha egyedül játszik akkor csak pár perc egy játék. leginkább labdázunk, v hancúrozunk, dögönyözzük, "fogócska" (négykézláb megyek utána, és sikítozunk), ha egyedül van, mert mosogatok, v főzök, akkor áll föl ahol tud (asztal, nadrágom), ha ledőlök a a kanapéra jön oda, és húzza a hajam eszi a kezem, takaróm, nyálaz...
2011. márc. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Adamo hintában ülve ugrál. Labda az nagyon jó. Autót gurigatunk, könyvet nézegetünk, birkózunk, tapsolni tanítom, meg integetni, testrészeket stb.

Ablakon nézelődünk, a busz és a kutya érdekli.

5-10 percenként kell mást mást kitalálni, de van hogy leteszem a járókába és ott már magától játszik, eddigi rekord több mint 1 óra.

Mindig ott van mellettem, pl. ha mosogatok akkor az etetőben ül és nagy műanyag edényekkel babrál. és alóla "kukucsol"én meg keresem.

2011. márc. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!