Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9hónapos babátokkal miket...

9hónapos babátokkal miket játszatok? Rettenetesen fogékony és értelmes (persze kié nem : ) és azt mondják ilyenkor már nagyon sokat kell foglalkozni velük.

Figyelt kérdés

Csak véges az ötlettáram...

Mondanátok ötleteket?

Igen,láttam,hogy volt már ilyen kérdés csak gondoltam hátha válaszol más is és írnak ujjakat(más ötleteket)...


2011. márc. 29. 01:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hónapos a lányom. Én próbálgatom rávenni, hogy utánozzon, néha sikerül. Kukucs játék a kedvence. Amikor ágyazok be, felteszem a nagy ágy tetejére hátára fektetve és terítem le az ágyat az ágypléddel, és kérdezem, hogy hova bújt:D Nagyokat nevet:D Most vettem neki ajtóra szerelhető rugdalózós hintát, 3 nap alatt most már rájött, hogy mit kéne csinálni benne:D Én tanítom angolul is, beszélek hozzá angolul. Tanítom mászni, már egész jól megy, gyakoroljuk. Felállni ösztönzöm, érdekes tárgyakat rakok olyan helyre, ahol nem éri el, csak ha feláll. Még nem tudott felállni rendesen. Énekelek neki, ölembe veszem és fogom a két kezét, hogy együtt mutogassuk a dalokat. Próbálom rávezetni, hogy hogyan kell játszani egyik-másik játékkal (formabedobós például) Szóval csak együtt játszunk és kész:D
2011. márc. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondókázunk közben tapsikolunk, cip-cip-csókát játszunk (szépen utánoz), gyúrigázzuk a labdát, ha mászkálok a földön akkor követ és közben el-el bújok és megkeres és ha megtalál hatalmas az öröm, ha szép idő van akkor elmegyünk a játszótérre babahintázni, azt nagyon szereti.
2011. márc. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ja, és 8-án lesz 9hónapos kislány
2011. márc. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!