Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejallergia, vagy akkor mi...

Tejallergia, vagy akkor mi lehet? Térjünk vissza az előbbi tápszerhez?

Figyelt kérdés
Kb. másfél hete áttértünk a Mildibé 1-ről(semmi baja nem volt tőle) a Humana 1-re. A kisfiam (4hós)könyökénél nagy piros foltok jelentek meg, és olyan mintha nagyon száraz lenne a bőre azon a területen. A védőnő szerint csak bőrszárazság, (a dokinénink szabin van)de a sógornőm szerint tejallergia is lehet, mert neki is így volt a fiával, aki szintén tejallergiás és most 5 éves. Már a kis combján is észrevettem két ilyen kis piros kiszáradást. Légyszi akinek volt hasonló tünete adjon tanácsot, mert a dokinénink nem lesz csak jövőhéten. Előre is köszönöm.
2009. febr. 24. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen lehet tejre, mosóporra, öblítőre, sterilizáló foly.-ra stb. enyémen is ilyen ekcémás foltok vannak anyatejes, nálunk a citrusfélékre allergiás.
2009. febr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a tej allergia biztos hogy csalán kiütés inkább mososzertöl
2009. febr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet az új tápszertől, bár én nem vagyok orvos.

Az én kisfiamnak is ilyen tünetei voltak 1 éves korában. 1 hónapig gondolkoztam, hogy mitől lehet, mert a doki nénink nem tudta. Rájöttem, hogy akkor kezdődött az egész, mikor leálltam a víz forralásáról, és simán a csapból adtam neki. Aztán elkezdtem újra forralni, és 1 hét múlva már semmi baja nem volt. Most 14 hónapos lesz, és még inkább forralom neki, mert így nincs baja.

Én azt javaslom neked, térjél vissza a régi tápszerhez, és ha elmúlik akkor biztosan az újtól volt kiütéses.

Mielőbbi jobbulást!

2 gyerekes anyuka

2009. febr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!