Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszerhez babavíz vagy csapvíz?

Tápszerhez babavíz vagy csapvíz?

Figyelt kérdés
Ha a baba vizet adom azt nem kell felforralni de az nem túl hideg azaz feloldódik benne a tápszer?
2011. okt. 20. 18:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
babavíz melegítve.
2011. okt. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A csapvizet felforralás után is vissza kell hűteni. A babavizet pedig melegíteni.
2011. okt. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Feloldódik benne, de azért melegítsd meg neki. Babavízzel keverd! Forralt víz is jó elvileg, de mióta láttam mennyire kemény a víz otthon (kapartam a vízkövet a cumisüvegről forralás után) én nem adnám!!
2011. okt. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Forraljam vagy mikró?
2011. okt. 20. 19:02
 5/15 anonim ***** válasza:
Én Szentkirályit és az óbudit használom,mindkettő adható a babáknak forralás nélkül.Ha kiszámolom,elhasználom a vizet+a forraláshoz a gázt is.De ha az anyagiakat nem is nézem,elég annyi hogy nálunk is nagyon pocsék a víz,mi is ásványvizet iszunk!
2011. okt. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok!Én mikrózom!
2011. okt. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én sima csapvizet forraltam.Mindig előre felszoktam forralni,és mikor éhes volt a kislányom mikróba melegítettem amennyi kell.
2011. okt. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Masodik vagyok. En csak forro vizbe tettem a cumisuveget; igy melegitettem. A heten vettunk cumisuveg melegito kisgepet, egy alom...es mindig a jo hofokra melegit egy perc alatt. De a forro vizbe melegitessel is el voltam, mert a mikrotol valamiert en viszolygom.
2011. okt. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta a védőnő hogy ne adjak ásványvizet vagy babavizet tápszerhez mert sugár bukást eredményezhet mert sok benne az ásványi anyag és az még nehéz a kis szervezetüknek.szerintem forrald 5 percig mindenképpen a csapvizet és hűsd vissza.én reggel forralok fél litert és amikor kell akkor rakom a cumisüvegbe a hideg vizet és mehet a cumisüveg melegítőbe.
2011. okt. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Bogyo110 ***** válasza:
babaviz szerintem de amugy a tápszer a szoba hőmérséklető vizben is oldodik jól összerázom aztán mikro!
2011. okt. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!