Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3as Mam cumisüvegfej sürü...

3as Mam cumisüvegfej sürü AR-es tápszerhez 2,5 hós babámnak?

Figyelt kérdés
a 2es mindig bedugul, mit csináljak vele? a 3as nem tól gyors még neki?
2011. okt. 21. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen tápszer? 5 hónapos kislányom is sűrű a.r. Tápszert eszik. Mam 2es cumival. 3-as cumiból ömlik és fuldoklik. Próbáld jobban elkeverni a tápszert
2011. okt. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké. Milupa milumil AR. Te az üvegben rázod össze, vagy külön kevered ki, hogy nem dugul be?
2011. okt. 22. 09:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

első vagyok. A kislányom is Milupa Milumil A.R.-t eszik. Én az üvegben meglangyosítom a vízet, abba beleteszem a port, és jó erősen rázom kb fél percig. És negyon ritkán csomós.

2011. okt. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi, nem tudom miért lesz csomós.én Avent pohárban melegítek, majd üvegbe a víz és bele a por, rázás. És vannak szemek amik mégsem oldódnak fel, azok tömítenek. Nah jó, akkor rázogatom talán még többet, vagy melegebb vizet teszek.próbálkozom tovább.köszi a választ
2011. okt. 22. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!