Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 18 hónapos! Vennétek...

Kislányom 18 hónapos! Vennétek ekkora gyereknek esernyőkocsit? Sokat sétálunk, de hamar elfárad, és a városig is elég sokat kell gyalogolni. Autóval meg nem akarok állandóan menni!

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Amit leírtál, azok szerint nektek még szükségetek van rá. Válassz egy olcsót, azok sem rosszak, és lehet, hogy csak pár hónapig kell.
2011. márc. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 18 hónapos, de vettem egy esernyőre csukhtatót.Nem szeretném cipelni, ha elfárad csavargás közben.Elteszem, és majd jó lesz a tesónak.Nem érzem így pénzkidobásnak.
2011. márc. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vegyél.
2011. márc. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is vennék. Most 22 hós a kisfiam, de nemsokára jön a kistesó, így őt nem tudom addig sem cipelni, ha elfárad, így nemsokára kap egy könnyű esernyőkocsit, ami nem 13kg, mint ez, a mostani kocsija.
2011. márc. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!