Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha gyalogolni viszem ki a 20...

Ha gyalogolni viszem ki a 20 honapos fiamat, akkor kell harisnya a melegitö naci alá? Itt 12 fok van. Kicsit fuj a szél. De csak fél órára megyünk.

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Én adnék alá.
2011. okt. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy biztos, melege nem lesz ha ráadod. Ha viszont nem, fázhat. Lehet hogy csak fél óra, de a harisnyát ráadni nem tart semeddig. Te is nyugodtabb leszel.
2011. okt. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is adnék rá!
2011. okt. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én vékonyan bélelt nadrágot húzok mostanság a lányomra, térdzoknival. Harisnyát még nem.

De ő nem fázós, ha harit húznék rá, meg is gyulladna :S

Hari majd nulla foknál!

2011. okt. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szia!

Itt nálunk is annyi lehetett tegnap, a játszótéren meg láttam egy gyerkőcöt télikabát, sál, sapka, kesztyű! Gondolom harisnya is volt rajta :) Én ezt nem tartom jó ötletnek, nincsenek még kemény mínuszok, sem 0 fok. Szerintem egy vastagabb gatya és térdzokni bőven elég, a harisnyát hagyd meg hűvösebb időre!

2011. okt. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
na pont ez az amiért nem tudok dönteni,rengeteg kisgyereket látok már téli kabát,téli sapiba,söt kesztyübe is.természetesen ez még nekem megse fordult a fejembe,hogy téli kabit adjak.inkább rétegesen,jo de aharisnya az más kérdés,nmeg ugye nadrág vastagságátol is függ
2011. okt. 12. 21:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem furcsa, hogy mindenki (az utolsó válaszolót kivéve) rávágta, hogy kell a harisnya... Persze már biztos hazaértetek... Én 12 fokban NEM adok harisnyát. Mikor jön a tavasz, 12 fokban már mindent veszünk le a gyerekekről.. S persze, most más a hőérzet, de teljesen őszintén kérdezem azokat, akik 12 fokban harisnyát adnak a nadrág alá, hogy mínsu fokokban mit fognak???? Az 15-20 fokkal kevesebb a mostaninál..

Szóval a válaszom: én nem adok a 21 hónapos kislányomra, még akkor sem, ha a babakocsiban ül és nem rohangál...Ha futkározik, akkor meg pláne.

2011. okt. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rajtad is van 12 fokban harisnya? Szerintem nem. Ő is megy, futkározik, attól mert gyerek nem kell túlöltöztetni, mert azzal csak azt éred el, h megizzad, megfújja a szél és megfázik. Én a 25 hónapos kisfiamra nem adok, mivel ő már régen nem babakocsis. A 3 hónapos kisfiamra pedig adok, mert ő ugye csak fekszik, több órát kint alszik a jó levegőn, rá már muszáj.
2011. okt. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az első 3-om válasz után jelöltem be,hogy még szeretném látni a többi hozzászóló válaszát is mert megilyedtem,hogy csak én vagyok ilyen"laza"anyuka,hogy még nem adok a 17 hósomra harisnyát!!Már kezdtem megilyedni!Mit adok rá akkor a mínuszokban????

Szóval én még csak farmert,vastagabb bársonynacikat adok most még majd utána jön a bélelt naci ha hidegebb lesz és mínuszokba jön a harisnya+bélelt naci kombináció!

2011. okt. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!