Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más baba étvágya is ilyen...

Más baba étvágya is ilyen hullámzó?

Figyelt kérdés
Van, hogy két hétig folyik bele a tápszer 200ml-jével, máskor meg egyik percről a másikra nem nagyon eszik, kb 60-120ml-ket. (féléves a baba)
2009. febr. 24. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 9 hetes anyatejes babám ilyen.
2009. febr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van,pont az elmúlt 2 napban olyan keveset eszik...Szintén fél éves.
2009. febr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szintén zenész, 6.5 hós a baba. Próbálom kicselezni, ha már álmos vagy ébredés után félig kómásan próbálom szopiztatni.
2009. febr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nálunk is ez van. én már hozzátáplálom 2 hónapja, így még nehezebben tudom követni, hogy most akkor mennyit is evett tulajdonképpen. van mikor megeszik egyszerre egy üveg bébikaját, van mikor felet sem. a tápszeres étkezései is ilyenek. van mikor 230ml, van mikor 100-at sem tudok belediktálni. aztán tök bepánikolok, hogy nem eszik a gyerek! Kitartás, én is próbálom lazán kezelni az egészet, majd sír, ha éhes alapon! van mikor én sem eszek egész nap, ebből indulok ki:-)
2009. febr. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolómnak: tökéletesen ugyanez van velünk. Megnyugodtam. :) Ja, és én is bepánikolok, hogy nem eszik, éhen hal, stb. :)
2009. febr. 24. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!