Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor már eszik a baba...

Amikor már eszik a baba tojást, akkor minden nap KELL adni neki? Ti rendszeresen adtok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 22:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell neki mindennap adni. Hetente 1x-2x elég, de ha nagyon szereti adhatsz neki többször is.
2011. márc. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

én hetente egyszer adtam neki,míg csak sárgáját ehetett,mióta fehérjét is,azóta változó.a rántottát szereti,van,hogy háromszor is adok egy héten,de akár minden nap lehet egyet adni neki.Én azt hittem,hogy nem,és fel is tettem egy kérdés,ahol linkeltek egy cikket,hogy minden nap lehet

[link]

itt a cikk

2011. márc. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Lassan 14 honapos lesz a kisfiam es akkor eszik tojast amikor mi. Szombaton reggelire a ferjem mindig egy nagy csaladi rantottat csinal. :) Ebbe van hagyma, paprika, sonka es ebbol eszik a kisfiam is velunk. Ez nallunk csaladi hagyomany. Egyszer egy heten ebedre van valami rakott dolog (rakottkrumpli, rakott karfiol., rakott tok...) ezekbe van fott tojas es ebbol is eszik velunk. Es persze neha van rantott husi, palacsinta... amibe szinten elofordul a tojas kis mennyisegbe. Neha csinalok neki kulon egy kis zoldseges rantottat amikor nem jut eszembe semmi vacsorara. Kedvence a hagymas, spargas rantotta. :) Ugyhogy talan ennyi. Ja, tegnap este evett velunk tukortojast virslivel. :) En nem igen szamolgatom, ha tojas van nekunk akkor o is kap.
2011. márc. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia. Én mikor hogy. Van hogy egyszer sem egy héten, van, hogy többször is. Egy kis OFF: nagymamám a napokban az találta mondani, hogy "lányom, egynél többször egy héten ne adj annak a gyereknek tojást". Nem is foglalkoztam vele, majd megkérdezem, de ha már itt ez a kérdés, szöget ütött a dolog a fejembe. Vajon miért mondta? Ötlet?
2011. ápr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Én is hallottam már hasonlót, ezért is tettem fel a kérdést, hogy nem hányszor lehet, hanem hányszor kell. És ha nem adok, csak alkalmanként, az baj? Milyen gyakran kell? És miért nem szabad túl gyakran?


A tojásról annyi jót és rosszat is lehet hallani/olvasni mostanában.

2011. ápr. 1. 11:32
 6/14 anonim ***** válasza:
Azt olvastam, hogy tojássárgáját heti 1-2x kell/lehet adni, utána 1 éves kortól a fehérjét is, de nem tudok ajánlott mennyiségről.
2011. ápr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyereknevelésben alap, hogy semmit nem KELL! Vannak javaslatok, ilyen is olyan is, te meg eldöntöd hogyan csinálod.

Józan paraszti ésszel: te szeretnél minden nap tojást enni????

Én tuti nem.

2011. ápr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk már nagyobb, 2 éves múlt, kb 2 hetente egyszer eszik tojást. Nálunk a spenót főtt tojással van.

Ennél többször nem eszünk tojást.

Rántottát, bundáskenyeret nem szereti.

De én sem szeretnék minden áldott nap tojást enni, ez tényleg igaz.

2011. ápr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
heti1x kap
2011. ápr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Te sem eszel minden nap tojást. (gondolom)
2011. ápr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!