Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan baba, aki...

Van itt olyan baba, aki rendszeresen éjjel kakil be? Nagyobbakra gondolok.

Figyelt kérdés

14 hónapos lányom másfél hete az éjszaka közepén kakil be. Mivel átalussza az éjszakát, én ezt csak reggel veszem észre. Szerintem akkor már legalább 3-4 órája ott a kaki, mivel rá van száradva a bőrére. Borzasztó, olyan csúnya a popsija, még fel is repedt a bőr, tiszta piros és kiütés az egész. Sudocream segít.

Ti mit csináltok ilyenkor? Köszi.


2010. jan. 19. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
20 hós a kislányom és nálunk ő reggel nyomja ki :) De őt annyira zavarja h azonnal jelzi is mert vetkőzik :) És nálunk ez a fogzás egyértelmű jel. Az utólsó négy rágót várjuk már hónapok óta. Próbáld mondogatni neki h szóljon ha kaka van. Vagy ha nagyjából tudod h milyen időpontban nyomja ki, akkor szagolj be hajnal felé és tedd tisztába. Biztosan vissza fog aludni tiszta pelusban. A kiütések és a pirosság is nálunk a fogzástól van és ilyenkor vékony rétegben Canesten kenőccsel kenjük a popsiját legalább egy hétig. Még akkor is amikor már szépen elmúlik a kiütés és a pirossát, hogy nehogy vissza fertőződjön. Ezt nekünk a dokinéni tanácsolta és bevállt. Sok sikert.
2010. jan. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is, azt javaslom, hogy nézd meg a pelusát hajnalban és cseréld, ha kakis. Vsznű, hogy a popsiját sem viseli meg ennyire, majd, ha tiszta pelusban alszik tovább a baba éjszaka.

2010. jan. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
A babák még nem tudnak internetezni.
2010. jan. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%
ha . ha . ha .
2010. jan. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi kedves harmadik, inkább ne válaszoltál volna.


A hajnali átpelenkázással az a baj, pedig amúgy jó ötlet lenne, de se a babám nem ébred fel, se én, csak reggel 7-fél 8 fele... Majd beállítok órát, ha nem szokik le erről a remek szokásról...

Köszönöm!

2010. jan. 21. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!