Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az agynemu garnituranak...

Az agynemu garnituranak (racsvedo+ takaro) a takaroval takarod be a babat, vagy az van alatta?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, annak a takarójával takarom be, de rá szoktam húzni egy paplanhuzatot, szóval nem csak úgy simán használom.
2011. márc. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Itthon nincs ilyenünk, csak anyóséknál, de nem használtuk sose. Nekem valahogy olyan merevnek tűnik. Kezdetben mindig egy pihe-puha kis takarót használtam, mert az valahogy jobban körülölelte a kisfiamat, aztán áttértünk hálózsákra, mert állandóan kimászott a takaró alól.
2011. márc. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

En ugy hasznalom, hogy racsvedohoz valo tekarot teritem a lepedore.Az oldalat a szivacs ala jahtom.Halozsakban alszik a babam, de ha huvosnek erzem a kezet van + 2 takaroja es 2 pledje is, hogy betakarjam.

3 garnitura takaro + racsvedoje van, igy hetente cserelem, ugyan ugy mint ha lepedo lenne csak alatta.

Mar tobben szoltak, hogy ezt nem szokas igy, ahogy en csinalom.....

de Ti sem igy csinaljataok, lehet tenyleg nem igy kellene.

2011. márc. 24. 23:37
 4/7 anonim ***** válasza:
:) Én sem hallottam még soha, hogy alá kéne tenni a baba alá, de hát ahány ház, annyi szokás.
2011. márc. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ja nem azt mondom, hogy igy kell!!

Csak en igy csinaltam eddig (es azt hiszem ezutan is) es tobben szoltak, hogy nem igy szokas.

Csak nem tudtam, hogy ebben is meg van, hogy hogy szokas.

Csak azert gondoltam, mert pont olyan hosszu a takaro, mint a kisagy es kicsit szelesebb, igy pont a szivacs ala lehet hajtani a szelet.

Igy ha nincs benne a gyerkoc, akkor is tok jol nez ki, hogy a racsvedo es a tararo ugyan olyan :)

2011. márc. 24. 23:47
 6/7 anonim ***** válasza:

:) Hát használd úgy nyugodtan, ha Nektek úgy jó, ne törődj senkivel.


Amúgy meg arra figyelj, hogy amig ilyen pici a baba, nehogy aláfúrja a fejét valahogy! Legjobb lenne neki a sima matracon, gondolom ezért is mondták többen, hogy ne így.. Én - amig pici volt nagyon kis pléddel takartam, most már 2,5 éves, ezt "nagy" paplant használjuk paplannak :)

2011. márc. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem annyira kicsi mar :)

13.5 honapos.Inkabb kisgyerkek mint kisbaba...foleg a mereteit tekintve :D

2011. márc. 24. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!