Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fog takaróval aludni?

Mikor fog takaróval aludni?

Figyelt kérdés
Kislányom 17 hós, még mindig hálózsákban alszik. Babátokat mikortól tudtátok takaróval altatni? Megjegyzem mocorog éjjel, forgolódik, de nem vándorol az ágy egyik végéből a másikba. Még rácsos ágyban alszik. lehet, ha majd áttesszük leesésgátlósba, akkor próbáljuk meg takaróval, vagy hagyjam még hálózsákban?
2010. febr. 6. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én babám 3 hónapos és mindig takaróval alszik.Szerintem nyugodtan próbáld meg.
2010. febr. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyáron szoktasd le. Akkor nem gond, ha lerúgja a takarót. Az enyém pici kora óta takaróval is és zsákban is alszik. Ő éjjel vándorol az ágyban, mégis az a tapasztalatom, hogy ha hideg van, sosem rúgja le magáról a takarót.
2010. febr. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam 2 és fél éves és hálózsákban alszik.Amíg belefér nem is bánom így biztos,hogy mindig be van takarva.Vettem akkora zsákot amibe még öt évesen is bele fér.

Ráadásúl nem alszik nyugodtan folyamatossan ficereg és nem is maradna rajta a takaró.:)

Kipróbálhatod a takarót de szerintem nyugodtan hagyhatod a zsákba is.

2010. febr. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én Tökim takaróval alszik. Egyszer próbáltam beletenni a hálózsákba, de egyszerűen nem bírta elviselni (hason alszik). Egyébként nem is értem, hogy hogyan tud rajta maradni a takaró, ha vándorol. Most például úgy találtam, hogy ahol eddig a feje volt, ott most a lába. És a takaró ugyanúgy volt rajta, ahogy én betakartam. Egyszerűen rejtély.

Szerintem próbáld ki, hogy egyik éjjelre betakarod csak egy puha takaróval, és később ránézel, be van-e még takarva. Ha nem rúgja le magáról, nyert ügyed van.

Banyuci

2010. febr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát az én babám egy másodpercig nem marad meg a takaró alatt. Egy éves, és már nem találtam a méretében hálózsákot, szóval én most simán pizsiben (+ alá body) altatom, de nálunk nagyon meleg van. Ez végül is olyan, mint egy vékony hálózsák. :)

Megpróbálhatod a takarót, max nem jön be. :) De a mocorgósság szerintem nem függ attól, hogy rácsos vagy sima-e az ágy.

2010. febr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kezdetektől takaróval alszik a babám.
2010. febr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!