Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit eszik a 8 hónapos babátok...

Mit eszik a 8 hónapos babátok az anyatejen kívül és milyen sürün etetitek? Mit szoktatok főzni neki? Álltalában mennyit eszik?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:

8 hónaposan naponta 5-6-szor evett. Már szinte mindent. Nem főztem neki külön,csak nagyon ritkán,ha a mi ebédünk pl. bab volt,amit nem adtam neki.

Most 14 hónaposa,és mindent megeszik.

2011. márc. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

5x eszik. Babaételt: főzelék hússal és gyümölcsöt, tejpépet.

Még nem főzök neki.

2011. márc. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Kb 5-ször eszik.

Reggel-vacsi (néha délben is) szopi.

Amúgy gyümölcs, főzelék, tejpép. néha tápszeres kiegészítés a szopi után.


A gyümölcs friss, a főzelék általában nem jön be neki, amit csinálok, ezért legtöbbször husis babakaja.

2011. márc. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Enyém 7,5 hónapos.Rengeteg tejem van,szopi után kínálom naponta 2x,egyszer gyümölccsel,egyszer zöldséggel.Fél adagot sem eszik még meg,de legalább eljutottunk már oda,hogy nem kifelé tolja a kaját,hanem befelé.:)Nem is akarom sürgetni,mert sokáig szeretném szoptatni.Első fiam 1 évesen elválasztotta magát egyik napról a másikra,szerintem azért,mert túl nagy tempóban váltottam ki neki a szopikat.Ő ennyi idősen,már 2x csak szilárdat evett,szopi nélkül.
2011. márc. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

8,5 hós babám napi 6x szopizik, ebből a 9-10 órai szopi után kap gyümölcsöt/zabkását, a 12-1órai szopi után meg főzeléket (ezekből kombinálva: sütőtök, krumpli, brokkoli, cukkini, cékla, spenót, répa, karalábé, zeller, csirke, gesztenye).

ezen kívül csak rágcsálni adunk neki kölesgolyót, kenyeret, vizeskiflit amikor mi vacsizunk.

2011. márc. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!