Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kenjem be a babám popsiját?

Mivel kenjem be a babám popsiját?

Figyelt kérdés

Piros pöttyök és nagy piros folt van a babám popsiján.Ez gomba lehet?

Mivel kenjem be neki?

A gyógszertári kenöcs és a lila ecsetelő sem volt rá jó.Sőt a lila ecsetelőtől még csúnyább és már a pöcijére is terjed át.Tudna valaki segíteni?Tapasztaltál már ilyet?


2011. márc. 25. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Vidd orvoshoz és amit ő felír, azzal kend.
2011. márc. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyetértek
2011. márc. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bepanthen plus! Vagy ha van otthon Canesten kenőcs.

Az én picim popija is ilyen volt.

2011. márc. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia,én több mint egy hónapig kinlódtam ugyanilyen tünetekkel,egyre nagyobb lett csak a piros folt.Kevert krémek nem használtak.2 hétig kentem sima Canestennel,utána utókezelésnek Bepanthennel.
2011. márc. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 7 hónapos a kislányom, neki hátul a derekánál, ahol még a pelus fedi, elkezdett kipirosodni. Kentem popsikrémmel, sudokrémmel, de nem használt, egyre nagyobb lett. Közben pelust is váltottunk, így arra is gyanakodtam ,hogy az miatt van, így visszaváltottunk a régire. Az sem használt, így kb 2 hét után vittem szegénykémet csak dokihoz. Használjuk azóta a Canesten Plust és felírt csukamájolajos gyógyszertári kevert popsikrémet. Meg mondta, hogy kamillával borogassuk. Így kb 1 hete kezelem, még nem múlt el teljesen, de már javul, sokkal szebb, mint volt! Én csak azt tudom mostmár javasolni, hogy menj el vele mielőbb orvoshoz, kár kíséletezgetni!
2011. márc. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!