Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kenjem kisfiam popsiját...

Mivel kenjem kisfiam popsiját ha nagyon piros gombás kiütés van rajta?

Figyelt kérdés
Voltam vele orvosnálés, canesten és popsikrém keveréket javasolt rá,ezzel kenegetem.(amúgy picikora óta sudocremet használtunk,tápszeres baba,6 hónapos és hozzátáplálok )Először csak pici pötyök voltak a végbelénél de ma megtöröltem a popsiját és a pötyök ilyen nedvedző piros foltok lettek és egy nagy területen az egész piros. Ha pedig megpróbálom bekenni ordít mert fáj neki.Mit tegyek?
2009. dec. 6. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem váltottál törlőkendőt? Lehet, hogy jön a kis foga és a kis hasmenéstől lett ilyen.
2009. dec. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem váltottam törlőkendőt,és a foga kb 3hónapos kora óta jön kifele de még mindig semmi,és nagyon megviseli.
2009. dec. 6. 22:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha valóban gombás, akkor nem kell (szabad) keverni a popsikrémmel a Canestent. Minimum 5 napig minden peluscserénél csap alatt lemosás (kaki esetén fürdetővel, pisinél csak vízzel) puha pelussal szárazra törölni, majd vékonyan bekenni a Canestennel.

A gombás bőrgyulladást leginkább arról lehet felismerni, hogy "udvara" van. Olyan a piros terület széle mintha körbe lenne kerítve, vagy a foltok, pöttyök ilyenek.

2009. dec. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia, nekünk is volt ilyen mikor elkezdtük a hozzátáplálást, nekünk is canestenes popsikrémet javasolt a doki, de legjobban az vált be, amikor éjszakára bekentem sudocremmel és 1 lap/szál gézt tettem a krémre és azt újra bekentem. Ez 2-3 nap alatt rendbe tette.
2009. dec. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia


Nálunk is ugyanez volt a probléma, a fogzás miatt nagyon híg volt a széklete és az állaga is egészen más volt, én is nagyon megijedtem. Gyógyszertárban vettem naturlandos boraxos krémet próbáljátok meg nekünk nagyon nagyon jó volt 2 nap alatt rendbe tette!

2009. dec. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekünk canesten és neogranormon váltogatását javasolta.bevállt,nagyon csunya volt a popója
2009. dec. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:-).Ha ezek a tünetek előjöttek innestől fogva kb.mennyi idő múlva bújik ki a fogacska?
2009. dec. 8. 15:29
 8/8 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: 12-07 09:04


Nekünk már hetek óta megy ez a kínlódás és még semmi de a nyállal való lufigyártás már nagyon megy:-)

2009. dec. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!