Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek egy 10 hónapos...

Szerintetek egy 10 hónapos gyerek képes arra, hogy kimásszon a rácsos kiságyból?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt este mentünk aludni. A kicsi a mi hálószobánkban van és kint találtuk a földön. Nagyon megijedtem, mert azt hittem kiesett. De szépen szunyókált a szőnyegen. Örült, hogy felébresztettük tapsikolt, meg nevetett. Lassan visszatért belém az élet az első rémület után. Semmi sem utalt arra, hogy kiesett. Egy hajszála sem görbült meg. Leöltöztettem sehol semmi nyom nem volt rajta. Még egy halovány foltocska sem. Azóta sincs semmi kék folt. Reggel elmentünk a dokihoz, aki azt mondta, hogy ha esett volna, akkor azt meghallottuk volna olyan zajjal jár. Semmi nyoma nincs. Végül azt mondta, hogy az ő fia is kimászott a kiságyból 2x is. Még azóta sem merem elhinni. De tényleg semmi baja. Egyébként a lakásunk mindösszesen 68 nm-es és semmit sem hallottunk.
2011. márc. 25. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha kiesett volna, azt bizosan halljátok,. már csak azért is, mert megütötte volna magát és sírt volna... Igen, lehetséges, hogy kimászott. Mi van az ágyában? Esetleg valami játék, amire ráállhatott? Az öcsém a teljesen leengedett ágyból is kijött.. összetornyozta a takarót, átlendítette a lábát a rácson, és a másik oldalon óvatosan leereszkedett..
2011. márc. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Semmi sem volt a közelében. De a doki is mondta, hogy nekik is többször megismételte ezt a tudományát.
2011. márc. 25. 12:02
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam már 10 hónaposan szépen járt debizony ő is kimászott elég sokszor a paplant úgy gyürte h rá állt és már kinnt is volt.Sőt nem volt jól rögzitve a kiszedhető rács az én fiam kiszedte kijött és vissza is rakta majd egyszer meglestem és így jöttünk rá hogy jön ki így 1hónap múlva már a sima leesésgátlós gyerekágyban aludt,mert akkor már mindegy h honnan jön ki és hogy.:)ilyen rafináltak ezek a kis törpikék:)


Ne izgulj egy 68nm-es házban simán hallotad volna a puffanást sírást,és ő sem aludt volna vissza anyuci vigasza nélkül;)

2011. márc. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Tényleg sokat segítettetek. ;) Most már elhiszem, hogy tényleg kimászott.
2011. márc. 25. 13:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem képesek rá. Én bármit elhiszek a gyerekekről azóta, hogy a lépcső alján gagyarászva találtam rá 11 hónaposomra, aki még nem tudott járni akkor.

Valószínűleg félre zártam a lépcsőrácsot, és még kiszedtem a mosógépet, egyszer csak eltűnt. Pont a lépcsővel szemben van egyébként a gép. Hátranéztem, láttam hogy nyitva a lépcsőrács, a gyerek meg a lépcsőfordulóban ül. Először is megérintett az infarktus szele, aztán én is rohantam az orvoshoz vele, és ugyanazt mondta, mint neked. Ha leesett volna, mivel itt 8 magasabb fokról van szó, annak nyoma kellene, hogy legyen.

Azért két napig vele aludtam, biztos, ami biztos!

2011. márc. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

Igen!

A tesóm még nem volt 10 hónapos, mikor a járókában volt...

Anyám hazaért, és mondta neki: "Gyere ide anyához!"

Erre tesóm fogta, és vhogy kibukott a járókából!

Szóval elképzelhető!

2011. márc. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
9 hónapos volt a kisfiam amikor rendszeresen kimászott a babakocsiból. Rá kellett csatolni a lábzsák részt, még a benti babakocsizásnál is, hogy ne tudjon alul kibújni. :)
2011. márc. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen, a kistesóm pont 10 hónapos volt mikor ezt a mutatványt sikerült előadnia. :)
2011. márc. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!