Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik korban lehet már adni...

Melyik korban lehet már adni epert, málnát egy babának?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
úgy tudom 2 éves kor után. A lányom 1,5 éves lesz eperszezonra én lehet megpróbálok adni neki, de nem a mostani nagy eperből.
2011. márc. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem,mert a 22hónapos kisfiam iszik málna és eper szörpöt és lehet,hogy azért lett kiütéses a bőre?
2011. márc. 25. 13:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Epret.

Mivel allergizál, lehet attól kiütéses a gyerkőc, hiszen ha nem bírja a bőre, akkor akárhány éves, kiütéses lesz tőle.

2011. márc. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
már nem adom neki tegnap óta remélem helyre jön a kis bőre.Vagy adjak neki valamit rá?
2011. márc. 25. 13:36
 5/7 anonim ***** válasza:
fenistil cseppet szoktam ilyenkor adni neki
2011. márc. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Állítólag a sudocrem és a bepanthen is jó rá, de nézz azért még utána. Gondolom ez is olyan hogy minden babának más jön be.
2011. márc. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom 1 éves kor után.Nekem 20 hónapos lesz nyáron,úgy hogy fogok neki adni.
2011. márc. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!