Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki szokott télen vagy...

Mindenki szokott télen vagy hidegebb időben harisnyát adni a babájára?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán adok, akkor is szoknyához. Ha tél van és hideg, úgyis overallt adok rá a benti ruhára, esetleg még be is takarom. Ha meg már nincsenek mínuszok, akkor a benti ruha+ kabát és egy takaró elég. Ilyen időben, mint ma, meg szerintem elég a nadrág is zoknival.. A 2 éves lányom ma szoknyában volt, így ahhoz kapott harisnyát :)
2011. márc. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én szoktam, pedig már nem is baba, lassan 2,5 éves. mondjuk nélunk a lakásban nincs olyan hajde meleg, ha épp tél vagy ősz van, nem panel. kinn meg jó, ha játszóra megyünk és hűvösebb van akkor is.
2011. márc. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én szoktam ráadni télen,szeretjük a harisnyát.
2011. márc. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nálunk benn 24 fok van, kinnt pedig 15-20 fok volt télen(nem Mo-on) én egyszer sem adtam rá, de gondolom akkor nem olyan gáz, nem volt megfázva meg stb, most 4 hónapos. Most meg itt már nagyon jó idő van. Csak több kérdésben olvastam most a harisnyát és nekem amúgy eszembe sem jutott hogy az is adhatnék rá, de már mindegy így utólag, meg baj sem lett belőle. :)
2011. márc. 25. 19:14
 5/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Nálunk sincs a lakásban 24 fok..max 20-21. Bentre sem adok harisnyát a nadrág alá és a rugihoz se adtam.

Amíg pici volt és babakocsiztunk, vagy overall vagy ahogy már írtam.. Mióta meg már szaladgál, a mozgás is melegíti. A kislányom 2,5 éve még nem volt soha beteg.. Nincs soha túlöltöztetve, csupán az időjárásnak megfelelően. Így aztán nem izzad a sok ruha miatt és nem fúja meg a szél :)

Kedves kérdező! Hidd el, harisnya nélkül is ki lehet bírni :)

2011. márc. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Hát ha nálatok 15-20 fok van télen,akkor nem kell rá harisnya.Idehaza a -10 fokban te is adtál volna rá.
2011. márc. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4 hónaposan még én sem adtam.Betakartam és kész.De mostmár másfél éves múlt és adok rá még most is,mert borzasztóan fúj a szél napok óta és szerintem elfér még a harisnya.
2011. márc. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. A következő télen, ha hazamegyünk szerintem mi is elkezdünk majd harisnyázni ha hideg lesz!:)
2011. márc. 26. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!