Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már hozzá 'szerencsétek?...

Volt már hozzá 'szerencsétek? Tesz-veszes, Vaterás anyukák! És mindenki más!

Figyelt kérdés
Ismeritek 'hajni777' nevű felhasználót?Bár,most inaktív,mert túl sok embert átvágott.Pihenőszéket,járókát,babakocsit,baba és gyermekruhát is árul.Az árut,nem küldi a pénzt nem utalja vissza.Amíg át nem utalod a pénzt,készségesen válaszol,amint átutalod,a telefont sem veszi fel!Van neki webshopja is,ott csak ruhákat árul.Van itt más is akit átvert?
2011. okt. 25. 20:51
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:

nem,de köszi, hogy kiírtad, szoktam a vateráról játékot rendelni, akkor figyelni fogok!

De hogy lehet az ilyet kiszűrni?

2011. okt. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Egyszer én is belefutottam ilyenbe, bár az nem ő volt. Úgy szűröm ki, hogy mielőtt bármit tennék megnézem a leadott értékeléseket, 0-s eladótól nem vásárolok.
2011. okt. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Nem lehet jelenteni?
2011. okt. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:

tőlem csak vásárolt valami hejni, de ő sem fizetett, nem írt, nem válaszolt. egyetlen emailt írt, hogy utalta a pénzt, és hogy hová küldjem. na, azt várhatja!!!

jelezd a vaterának mindenképpen, és negatívot neki!

2011. okt. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
Az ilyet nem zárják ki? Én még így nem jártam, szerencsére, bár mindig meg szoktam nézni az értékelést, mielőtt valakitől vásárolok.
2011. okt. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Köszi hogy szóltál,én is szoktam vásárolni.Azt azért megkérdezném,hogy aki most kezdte pl az eladást,ugye nincs értékelése,azoktól sem vásároltok?Pl én is most kezdtem,tettem fel terméket.Csak hogy mire számitsak.)
2011. okt. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
De gáz! Írni kell a teszvesznek feltétlenül, hogy tiltsák le! Köszi, hogy szóltál!
2011. okt. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Amikor rendeltem a terméket,még 97százalékos volt.Baba és gyerekruhákat vett.De ezt csak későn vettem észre,h vett.Csupa pozitív volt.Egy negája volt,h mégsem vett át vmit.Aztán egy fórumon amit olvasgatni szoktam,pont szidta egy anyuka,na én pont előtte utaltam át a pénzt,nem keveset.De aztán íra a csajszi h 3hét után visszautalta a pénzt.Na onnantól jöttek neki a negák.Nem válaszolt sem belső sem sms sem h4vásra,sem emailre.Mindenkinek azt hazudja

egy idő után h. ő feladta a futárnak!Na egyszer válaszolt nagy nehezen,h visszaküldi a pénzt.Azóta,inaktív a vaterán,de mennek neki rendesen a negák!Telefont kikapcsolta.Jelentettem.Írták h menjek be a rendőrségre,jelentsem fel,mint ismeretlen tettest.A rendőröknek ők meg kiadják az összes létező infót.Ja mert ha feljelemjtettem,értesítsem őket.Egyébként a webshopja,ha beütitek a gugliba a hajni7@vipmailt,megtaláljátok,

2011. okt. 25. 21:32
 9/37 anonim ***** válasza:

21:24-nek

én megszavazom a bizalmat, ha jó cuccot árul -kedvező áron- az újonc :)

2011. okt. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Bocsi közben elküldte a telefonom.Szóval ugyanezeket a ruhákat árulta a vaterán,teszen amik itt vannak.
2011. okt. 25. 21:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!