Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A HIPP Sárgabarack (bébiétel)...

A HIPP Sárgabarack (bébiétel) tartalmaz hozzáadott cukrot?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
nem
2011. márc. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rá is van írva, de semelyik hipp nem tartalmaz semmi hozzáadott cukrot, se mesterséges adalékot, se sót. És ez bio, de 100%
2011. márc. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát sajnos mindenkit el kell keserítsek,de a sárgabarc és szílva tartalmaz!!!!Most néztem meg!
2011. márc. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Konkrétan nem tudom, én csak azt nem értem, hogy van az, hogy azok a gyümölcsök is már-már émelyítően édesek, amihez nem adnak cukrot.
2011. márc. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a 3. válaszolónak! Ma én is bementem egy DM-be, megnéztem és én is azt tapasztaltam, hogy valóban tartalmaz hozzáadott cukrot. Csakúgy mint a szilva.


Csupán azt nem értem, hogy akinek nincsen biztos infója, vagy nem néz utána, az miért válaszol? Nyilván én is tudom, hogy általában a Hipp nem tartalmaz cukrot, nem véletlenül emeltem ki a sárgabarackot.

2011. márc. 26. 21:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves 4. válaszoló!

Ugyanez nekem is megfordult a fejemben, bár én máshonnan jutottam el a kérdésig (engem az zavart, hogy az összetevőben nincs cukor, de külön nincs feltüntetve, hogy "hozzáadott cukrot nem tartalmaz"). A Hipp kft. információjához fordultam ez ügyben, és ezt a választ kaptam:

"Termékünk savtalanított almalé koncentrátumot tartalmaz, melynek édesítő hatása miatt az 1924/2006/EK rendelet szerint a terméken nem tüntethető fel a hozzá adott cukrot nem tartalmaz kifejezés."

Tehát más gyümölccsel ízesítik-édesítik. Remélem másoknak is segítettem ezzel, tulajdonképpen ezért is válaszoltam. :)

2012. febr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!