Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek, mikor és meddig volt...

Kinek, mikor és meddig volt legelőször beteg a babája?

Figyelt kérdés

Mi volt a betegség?

Kisfiú vagy kislány?

Anyatejes vagy tápszeres?


2009. febr. 24. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
8 hónaposan, anyatejes kislány baba, gégegyulladása volt és 2 hét alatt gyogyult antibiotikummal
2009. febr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az enyém 7.5 hónaposan, kisfiú, 2 napig, torokgyulladás lázzal és anyatejes, de hozzátáplált.

Ami segített: Cebion cseppek, Kálcium, Nurofen.

2009. febr. 24. 20:36
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hál'Istennek 9 hós kislányom anyatejem még sosem volt beteg!

(hozzáteszem h nem óvjuk a kosztól, nincs körbehipózva, nem vasalom agyon a ruhácskáit)


A húgomnak tápszeres kisfia havonta szed antibiotikumot: hörghurut, torokgyulladás, arcüreggyulladás, hányás hasmenéssel 1 hétig volt kórházban is és még nincs 1 éves!!!

A kislány ugyanilyen beteges, pedig Ő anyatejes volt.

Talán a túlzott higiénia lehet az oka. Kell h a való világot ismerje meg a baba ha leesik a földre a cumija visszakapja.

A Tiéddel mi a helyzet? Csak nincs valami baja?

2009. febr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pontosabban 2 napig volt lázas, de ténylegesen 1 hét alatt jött helyre...
2009. febr. 24. 20:37
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nem, szerencsére azóta nem volt semmi baja, csak érdekel... annyi beteg babáról hallok és sajnálom őket, hogy annyi gyógyszert megesznek mire kicsit megnőnek...

Amúgy az én babám sincs steril környezetben, szerintem sem árt ha felkészül a szervezete, de ettől még ugyanolyan védtelen a számára ismeretlen kórokozókkal szemben.:( Amikor beteg volt egyik ismerősünktől kapott el valami vírust.

2009. febr. 24. 20:43
 6/9 anonim ***** válasza:
A kisfiam 8 hónapos és még soha nem volt beteg. 5 hónapos koráig szopott azóta kap tápszert is estére. Mindenevő és nagyon eleven. Mikor náthás voltam még azt se kapta el, pedig nem tartottam távol magam tőle. Igaza van az egyik hozzászólónak a túlzott higiéniáról. Én se viszem túlzásba. Mászik minden hová, még a papucsunkat is megrágja, ha nem figyelek:) Meg mikor kisebb volt nem mostam állandóan a játékait.
2009. febr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
7hónapos csak tápszeres, még soha nem volt beteg, kiskutyánk is van, egy szobában másznak.
2009. febr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11 honapos kisfiam 2 napig volt lazas hutofurdot hasznaltunk. Tapszeres 2 honapos kora ota es meg vitaminon kivul nem latott gyogyszert, szerencsere! De most kerulgeti valami....:(
2009. febr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vesemedence-gyulladás.Kisfiam 8!napos korában jelentkezett 39 fokos lázzal.Akkor még csak cicizett .8 napot töltöttünk együtt kórházban.Antibiotikumot kapott a pici fejébe.Borzasztó volt!Mostmár 6 hónapos múlt és azóta semmi gond nem volt.Reméljük sokáig így is lesz.Boldog Babázást.
2009. febr. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!