Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, ha alszik, de...

Mit tegyek, ha alszik, de érzem a kisfején, hogy nagyon meleg, lázas? Felébresszem?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld megmérni a lázát, akár úgy is, hogy alszik, de ha lázas, fontos a lázcsillapítás, akkor bizony fel kell kelteni!!
2009. febr. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen volt már nálunk is, de olyan mélyen aludt, hogy álmában gyorsan benyomtam neki a kúpot, meg se moccant :) Szerencsém volt, mert pont csak egy bodyban aludt, le se kellett vennem róla semmit.
2009. febr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Így már jártam én is :( Én biz felébresztettem és gyors megmértem a lázát. Anyai ösztöneim akkor sem csaltak.

De pl. erre jó a fülhőmérő. A baba észre sem veszi ha méred neki. Az más kérdés ha utána csillapítani is kellene a lázát... :S

2009. febr. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hónaljban is meg lehet mérni, ha alszik. A popsiban mérést nem azért találták ki, mert babáknak csak ott lehet, hanem mert ott látod, hogy tényleg bent van, nem tud elmocorogni. De ha alszik, hónaljban is könnyű megmérni.
2009. febr. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!