Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Liliána...

Mi a véleményetek a Liliána névről?

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szép név.
2011. márc. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem a Liliána név tetszett a legjobban,de a férjemnek sajna nem. Így Anissza lett:)

De a következő lány már Liliána lesz:))) Vagy lillA:


Szóval nagyon szép név!

2011. márc. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Különösebb véleményem nincs, de nekem nem tetszik.

Lili rengeteg van, Liliána meg olyan erőltetett. (A Lilla nem rossz.)

2011. márc. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Gyönyörü név.Nekem nagyon tetszik:)
2011. márc. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszik, ugyis becezve lesz Lilinek, az pedig manapsag rettentoen sok szuletendo kislany neve.

Igaz nem volt kerdes, de ha nekem kislanyom lenne (kisfiam van), akkor Gretanak vagy Beanak hivnak.

2011. márc. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Liliána nagyon szép név volt számomra addig, amíg nem említettem a férjemnek, erre ő csak annyit válaszolt, hogy úgy hangzik mint valami kúszónövény. És nem hívhatják így a lányunkat. Azóta nekem mindig ez jut eszembe. De a Lili simán, még mindig tetszik.
2011. márc. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szép név.
2011. márc. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagyon szep, de volt egy hullam az ismeroseim kozott amikor csak Lilianak szuletettek.

Eloszor volt egy Anna Hanna utanna Abigel majd Zselyke es Jazmin utanna Liliana hullam.Mindegyik nev tetszik, de szamomra olyan "unalmas mar".

Szep nev csak egyszerre besokaltam belole :)

2011. márc. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk ez a hullám már 5 éve tart, rengeteg Lili, Liliána nevű gyerek született a barátaim, ismerőseim körében. Nekem egyik kedvenc nevem volt és a páromnak is, de most már nagyon örülök hogy nem ezt a nevet kapta a kislányom. Tényleg unalmas már mint a Hanna és a Jázmin, amik szintén nagyon gyönyörű nevek és a mi listánkon is szerepeltek.
2011. márc. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
tömegnév
2011. márc. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!