Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tobbgyerekes anyukak - ugyanaz...

Tobbgyerekes anyukak - ugyanazt a szeretethalmot ereztetek a masodik, harmadik, negyedik, stb. kisbaba irant mint az elsonel?

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezen én is izgultam előre, de második törpikém egy teljesen más személyiségű apróság, egyszerűen lehengerlően cuki, úgyhogy ezzel nincs gond.

Szerintem harmadjára is így lesz...

2011. márc. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Nem, a lányomat jobban szeretem mint a fiamat.
2011. márc. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen. 4 gyerek van, tudom mit beszélek. Talán annyiban volt más, hogy az elsőnél nagyon ráparáztam dolgokra, sokkal jobban odafigyeltem olyan dolgokra, amik a többi gyereknél már rutinnak számítottak. De a szeretetem irántuk egyforma.


Tipikus "az elsőnél még fertőtlenítem a cumit, a másodiknál leöblítem, a harmadiknál csak megtörölgetem" esete. :)

2011. márc. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem két lányom van. Mindkettőt szeretem külön-külön is, de egyben egyszerűen imádom őket. Ez nem fogyhat el a "darabszámtól" függően. Tényleg annyiban más a második babánál, hogy nem izgulok annyi mindenen. Jobban kiélvezem a velük töltött perceket. üdv, egy 2 éves és egy fél éves csaj anyukája
2011. márc. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sztem ez azért van így, mert amikor egy nő először tapasztalja meg az anyaságot, el sem tudja képzelni, hogy születhet a Földre valaha is még egy olyan lény, akit ennyire tudna szeretni! Aztán mégis megszületik.. és lehet, hogy másképp, de épp annyira fogod ő(ke)t is. Más minőségben, mert már meg kell osztani a szereteted, és ettől kiváltságos az elsőszülötteknek, amíg egykék, csak rá figyelnek. De ettől még igen, ugyanazt érzed (normális esetben).
2011. márc. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!