Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet az hogy egy 6 his baba...

Lehet az hogy egy 6 his baba elkezd félni a könyvespolctol? Hajnal 2 ig nem aludt, mert akárhányszor meglátta kiköpte a cicit vagy teljesen felkelt.

Figyelt kérdés
mit lehet csinálni,vagy a betegseg miatt nem aludt?hörghururt,de laza nincs...mar javulgat
2009. febr. 25. 07:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én 11 hónapos fiam egy öklömnyi nagyságú műanyag "madagaszkár mese"oroszlántól fél,ilyen kis felhúzhatós vacak de valamiért nagyon fél tőle.De a te esetedben elképzelhető a betegség.Valami megint volt a levegőben mert mi 2kor keltünk és most aludt el egyórája.
2009. febr. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hat lehet tenyleg van valami,megörülök olyan hulla vagyok es nem akar aludni.ma apa se aludt itthon lehet meg ez is.nincs front?ti mennyii dösek vgytok?
2009. febr. 25. 07:58
 3/4 anonim ***** válasza:
nálunk is nyűgös volt az éjszaka, még 11kor nézegetett és vigyorgott. Aztán mikor apa hazaért a munkából, akkor utána elaludt nyugodtan. 6 hósak leszünk mi is. férjem váltott műszakban dolgozik. én arra is gondoltam, hogy egyik héten megszokja, hogy mindketten mellettevagyunk este, másik héten pedig nincsen itt az apa este és ez megzavarja.a héten minden nap alig akart elaludni, és 9kor 10kor is felkelt, de nem evett, nem ivott. kivettem, visszatettem, cumit kapott, és aludt tovább. Lehet hogy front is van!
2009. febr. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1-ső vagyok én megnéztem nincs front,csak újhold.32 vagyok.
2009. febr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!