Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptassam éjjel a 3 hónapos...

Szoptassam éjjel a 3 hónapos babámat?

Figyelt kérdés
napi 5-ször eszik, az utolsó kaja fél9körül van, utána elalszik. Fél 3 körül megébred, nyüsszög, sír, de nem olyan erősen, ha hasra fordítom tovább alszik, reggel 6-7-ig. Nem tudom, mit tegyek. Ma próbaképpen etettem, kicsit evett, de nem ette ki teljesen a mellem.
2009. febr. 25. 07:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem elég 6-7 kor. Hátha ezt megszokja.

üdv

2009. febr. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha hasrafordításra visszaalszik, akkor szerintem se szoptasd, majd csak 6-7 órakor.
2009. febr. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Nekem nagyon kevésnek tűnik 3 hós babánál a napi 5 szopi. az enyém 7 hós és igény szerinti szopis, kb. 10-szer szopizik. De persze rá kell bízni a babára, majd ő tudja, mire van szüksége.

Lehet, hogy éjjel szomjas a babód, azért ébred és azért csak kevesebbet szopizik. Én megkínálnám az ébredő babát, de te érzed, te tudod legjobban, mire van szüksége a picidnek.

2009. febr. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet csak szomjas. Én is voltam igy, nyöszörgött, cicire tettem, picit szopott aztán aludt tovább. Mostmár nem szoptatom meg, kapja a cumit, és alszik tovább. Szerintem se szoptasd, ha visszaalszik. Legfeljebb ha nagyon nyügös. Legalább igy megszokja.
2009. febr. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A 8.30-ast vajon miért pontoztátok le?
2009. febr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi ma vagyunk 4 hónaposak és a legelején nálunk is "gond" volt az éjszaki (1-4 óra közötti evéssel). Ilyenkor olyan kevesett szopizott, hogy vagy azonnal visszaaludt büfi nélkül, vagy fennt voltunk hajnalig, mert jött a büfi! Egyik sem jó! Mivel nekem is könnyen visszalaudt az éjszakai ébredés után csak megsimogattam és reggelig szundizott tovább. 2-2,5 hónapos kora óta nyugodtan végig alussza az éjszakát, reggel sokkal jobb kedvűbb és nappal is jobban eszik.

Ja, és NEM KEVÉS a napi öt alakalom, mi is ennyiszer eszünk és szépen fejlődünk! Nem minden babó egyforma, ők lalkítják ki a nekik megfelelő menetrendet!


Nagyon boldog babázást!

2009. febr. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!