Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítsen valaki légyszi...

Segítsen valaki légyszi nagyon fontos 8 hónapos babának beadtam az orvos által előírt cedax baby antibiotikumot, ezután be akartam adni a nagy tesójának az augmentint,2.5 ml-ert de véletlenül a picinek adtam be azt is?

Figyelt kérdés
Most mit csináljak? mi baja lehet a babámnak? segítsetek légyszi!
2011. nov. 15. 23:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hívd az ügyeletes kórházat mondd el mi történt kérdezdd mit tegyél? Lehet be kéne vinned, nem tudom, mindenképp kérdezd az orvost!!!!
2011. nov. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
én ezt egy orvostól vagy az ügyelettől kérdezném inkább. Mindkettőnek van telefonja is általában, de ha kell, akár személyesen. Ne vedd kioktatásnak kérlek, de én kicsit parás vagyok. Sztem tedd azt!
2011. nov. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Sőt, tedd azt !!!!!!!!
2011. nov. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
16%

Hogy lehet "véletlenül" beadni??? Oda kell figyelni mit csinálsz!

ORVOSTÓL KÉRDEZD MEG,ne itt!!! Lehet hogy semmi baj nem lesz,de amíg kiírtad ezt a kérdést,inkább telefonálni kellett volna az ügyeletre.

Felelőtlen vagy!

2011. nov. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kioktatni én is tudok másokat utolsó, az nem segítség, te is lehetsz még fáradt és hibázhatsz. Többieknek köszönöm a jó tanácsot!
2011. nov. 16. 00:05
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

Nem kell megsértődni! Én is mindig fáradt vagyok,de odafigyelek mit csinálok. Nekem is két kicsi gyerekem van. Engem az dühít hogy ahelyett hogy orvost kérdeznél először,ide írogatsz!

Az antibiotikum nem játék,a fáradság ilyen esetben nem kifogás.

2011. nov. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%

00:04-es na megint van már köztünk egy okos mindent jól csináló anyuka...pffff az ilyen okoskodó kötöszködő gyökerektől hányingerem van...itt élik ki magukat amúgy meg lehet hogy inkább apukának kellene szólni hogy elégítsen ki és akkor hátha megnyugodnál!!!!!!!!!!!

.és szerintem is hívd a 104-et mert 04.01-től ők adnak mindenben útbaigazítást hidd el nekem sajnos nem egyszer kellett őket hívnom és ők küldik ki az ügyeletet is ha kell.De tuti nem lesz baj,azért szerintem Normaflort majd adnod kell neki mert anno nekem is kellett mivel az antibiotikumok úgy taccsra vágják a pici gyomrát:((

2011. nov. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

azért nyugodj meg, nem valószínű, hogy 1 adagtól baja lenne. normaflore-t azért adjál, ha van otthon és hívd fel az ügyeletet, minél hamarabb. Ők telefonon is tudnak segíteni, lehet,hogy be sem kell menned, ha igen,akkor pedig gyorsan öltöztök és mentek. a legdurvább, ami történik, az a gyomormosás.

Én múltkor ugyanígy a fáradtságtól a c-vitamin helyett a d vitamint klezdtem belecseppenteni a teájába... a férjem szólt rm, hogy a c vitamin is ilyen olajos? most gondolj bele, ha kapot volna egyben 10 cseppet belőle. brrr

2011. nov. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
na mi lett?Remélem minden rendben!
2011. nov. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%

"07:11-es na megint van már köztünk egy okos mindent jól csináló anyuka...pffff az ilyen okoskodó kötöszködő gyökerektől hányingerem van...itt élik ki magukat amúgy meg lehet hogy inkább apukának kellene szólni hogy elégítsen ki és akkor hátha megnyugodnál!!!!!! "


Köszönöm hogy én vagyok a sz@r alak amiért azt mertem írni,hogy először orvost kellett volna kérdezni,és nem ide írogatni! Érdekes hogy már a legelső válaszban azt írják hogy orvost kérdezd,akkor a kedves anyukának miért nem jut eszébe???

Ja persze előfordul az ilyen,mit számít,fáradt vagyok. Ez nem kifogás!!! Gyógyszerrel,és gyerekkel nem játszunk!!! Az én lányom egyszer olyan rosszul lett az antibiotikumtól,hogy kórház lett a vége. Olyat írt fel az orvos hogy a lányom borzalmas kiütéses lett tőle,allergiás volt rá.

Ilyen esetben nem lehet tippelgetni,hogy remélem nem lesz baj,biztosra kell menni! És tényleg nagyon remélem hogy nincs semmi baj!

2011. nov. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!