Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire jók a Symbaba tipusú...

Mennyire jók a Symbaba tipusú babakocsik? A fix kerekes változattal könnyű közlekedni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem az enyémet. Fix, nagy kereke van. Direkt ilyet vettem, mert nálunk elég rosszak a járdák, és nem akartam kockáztatni egy keréktörést v ilyesmit.

Emiatt kicsit nehezebb fordulni vele, de annyira sok dolog meg jó benne, h eltörpül mellettük ez a kis nehézség.

Jó dolgai:

széles, kényelmes a babának

jó a rugózása

vastag az anyaga mindenhol (nem fázik meg sehonnan a kicsi)

tele van kis zsebekkel, ablakokkal

jó a színe

átfordítható a tolókarja (ami amúgy nagyon kényelmes) és méretet is állíthatsz rajta (lefordítható a teteje)

két- vagy többfunkciós fajta is van

nem tudom, h hány, de 4 v 5 fokozatban dönthető a háttámlája

van esővédője és szúnyoghálója is

pelenkázótáska van hozzá

aránylag olcsó


Ha gondolod, megírom az oldal címét, ahol találtam több, mint 20 ezerrel olcsóbban, mint nálunk a bababoltban! (sajnos már későn találtam meg)

2009. febr. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

09:19-es vagyok ismét.

Megnéztem, konkrétan az egyik fajta 24000 Ft-tal olcsóbb, a másik pedig 14000 Ft-tal.

És az enyémnek 4 pozíciós a háttámlája, ennek is utánanéztem most. :)

2009. febr. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia. Köszi a gyors választ. Igazából engem a kanyarodás aggaszt,hogy mennyire nehéz. Nekem is a rossz járda miatt fontos,hogy nagyok legyenek a kerekei. Már kinéztem egyethasználtan,mert újra most nincs pénzem. De nagyon jó állapotban van.
2009. febr. 25. 09:34
 4/4 anonim ***** válasza:

09:19-es vagyok újra. Azért leírom a címet, biztos, ami biztos.

[link]

Viszonyítási alapnak is jó.

A kanyarodásról meg annyit, h én is boldogulok azért vele. Inkább nehezebb legyen kanyarodni, mint az első rossz járdánál elakadni, szervizeltetni.

2009. febr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!